موتو جی پی ایران – کی تی ام معتقد است که موفق شدن هر دو موتورسوار این تیم در به اتمام رساندن مسابقه قطر یک قدم بزرگ در مسیر توسعه و پیشرفت این کارخانه است.

کی تی ام به جمع هوندا، یاماها، دوکاتی، سوزوکی و آپریلیا که تولیدکنندگان موتور در سال ۲۰۱۷ موتو جی پی هستند پیوسته است. پل اسپارگارو و بردلی اسمیت دو موتورسوار این فصل کی تی ام هستند.

بردلی اسمیت

بردلی اسمیت

اسپارگارو و اسمیت مسابقه قطر را به ترتیب در رده‌های شانزدهم و هفدهم در جلوی سم لوز به پایان رساندند. اسپارگارو موتورسوار اسپانیایی ۳۳ ثانیه با ماوریک وینالس برنده مسابقه فاصله داشت.

مایک لیتنر مدیر کی تی ام گفت:

ما خیلی خوشحال هستیم.

این خیلی مهم است که هر دو موتورسوار ما مسابقه را تمام کردند، ما نشان دادیم که  این یک قدم بزرگ برای کمپانی است. ما هیچ مشکل فنی یا مسئله‌ای در هیچ بخشی نداشتیم همچنین در مسابقه، و این عالی است.

زمان‌های دور زدن هر دور پیست، در طول مسابقه واقعا شگفت انگیز بودند و ما انتظار آن را نداشتیم.

پل اسپارگارو

پل اسپارگارو

ما فقط می‌توانیم بهترین عملکردمان را انجام دهیم، تا زمانی که همه [پرسنل] پیگیر برنامه‌های کی تی ام برای آینده باشند، دیر یا زود ما امتیاز کسب خواهیم کرد.

ما باید بدانیم که ۳۳ ثانیه پشت سر وینالس بودن خوب است.

صادقانه بگویم، ما باید خوشحال باشیم چون ما کار بزرگی انجام دادیم، درضمن این پیست برای ما سخت بود. در طول تست‌های پیش فصل، قطر برای ما سخت ترین پیست بود.

4 دیدگاه

 1. مهدی وطن پرست

  3

  0

  پل اسپارگارو و بردلی اسمیت دو موتورسوار این فصل دوکاتی هستند.

  این جمله اصلاح بشه به :

  پل اسپارگارو و بردلی اسمیت دو موتورسوار این فصل KTM هستند.

 2. peyman

  3

  0

  دوستان یک خبر خوش
  شبکه ورزش فرمول۱ چین و موتو جی پی ارژانتین پخش زنده میکنه
  ولی نمیدونم چرا زمان پخش فرمول ۱ ساعت ۱۰:۳۰ زده درصورتی که تو تقویم سایت ،ساعت پخش فرمول ۱ ساعت ۱۱:۳۰ زده ( ینی قرار بخش کارشناسی بزاره،من که باورم نمیشه)

دیدگاه خود را بیان کنید