فرمول یک ایران – مدیر فراری، مائوریزیو آریوابنه به دلیل جلوگیری از هر گونه حواس پرتی تیم، نمی خواهد درباره ی قرارداد راننده هایش صحبتی داشته باشد.

قرارداد سباستین فتل و کیمی رایکونن در پایان سال ۲۰۱۷ به اتمام می رسند. راننده آلمانی تیم فراری، پیش از این برای فصل آینده به تیم مرسدس لینک شد اما شاید عملکرد فراری در ۲۰۱۷، بتواند او را برای ماندن در مارانلو راضی کند.

در حال حاضر رایکونن با ۳۷ سال سن، باتجربه ترین راننده فرمول یک است و شاید قدم بعدی او در این ورزش، بازنشستگی باشد. مدیر ایتالیایی اذعان داشت:

صحبت کردن در مورد قرارداد در حال حاضر تنها  حواس راننده های ما را پرت خواهد کرد پس من آماده نیستم تا درباره ی هیچ قراردادی صحبت کنم.

سپس، من می خواهم که سب را در طول فصل، خوشحال ببینم زیرا اگر که سباستین خوشحال باشد، یعنی ماشین بسیار سریع است.

آنتونیو جیوویناتزی، آینده فراری

همه ی ایتالیایی ها امیدوار هستند تا راننده ذخیره فراری، آنتونیو جیوویناتزی تبدیل به یک عضو تمام وقت این تیم شود و آمدن این راننده ۲۳ ساله به اسکودریا می تواند با بازنشستگی رایکونن و یا کنار رفتن فتل از ترکیب مارانلو همراه باشد.

سباستین فتل و آنتونیو جیوویناتزی

سباستین فتل و آنتونیو جیوویناتزی

جیوویناتزی در اولین مسابقه فرمول یکش توانست توجه بسیاری را به خود جلب کند.

صبح روز شنبه بود که پاسکال ورلاین اعلام کرد به دلیل مشکل کمرش نمی تواند در مسابقه ی استرالیا شرکت کند و سائوبر این راننده ی ایتالیایی را جایگزین او کرد. جیوویناتزی، راننده ی سوم فراری، جانشین ورلاین شد و توانست در تعیین خط شانزدهم شود و در جایگاه خوب دوازدهم مسابقه را به پایان برساند، آن هم در اولین مسابقه ی رسمی اش!

حال باید دید که فراری با چه ترکیبی به استقبال فصل ۲۰۱۸ فرمول یک خواهد رفت…

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

6 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید