فرمول یک ایران – گانتر اشتاینر مدیر تیم فرمول یک هاس بیان کرده است که موتور فراری توانایی رقابت کردن با موتور مرسدس را دارد و حتی می تواند از آن بهتر شود. تیم هاس که توانسته بود در دور تعیین خط گرندپری استرالیا در رده ششم قرار بگیرد، از موتور خودروی خود بسیار راضی است. او در این رابطه می گوید:

موتور فراری رقیب اصلی موتور مرسدس است. با ورود موتور های توربو به فرمول یک در سال ۲۰۱۴، موتور مرسدس به رهبری بی چون و چرا در مسابقات فرمول یک تبدیل شد. اما پکیج جدید فراری برای امسال واقعا رقابتی ظاهر شده است و این برای ما بسیار خوب است. فراری در استرالیا توانست پیروز شود و مطمئنا آنها همچنان به ارتقا موتور خود ادامه می دهند و بدون شک، در نبود کمک فراری، ما توانایی رقابت را نداشتیم.

اشتاینر همچنین اذعان داشت که رسیدن به رده ششم در تعیین خط گرندپری استرالیا آنها را شگفت زده کرده است. او بیان می کند:

ما به رسیدن به مرحله ی سوم تعیین خط امیدوار بودیم اما قرار گرفتن در رده ششم با وجود تنها چهار دهم ثانیه اختلاف نسبت به ردبول، ما را شگفت زده کرد.

اگر چه ما نتوانستیم مسابقه را به اتمام برسانیم اما از عملکرد دو راننده ی خود راضی هستیم. وجود قدرت کافی موتور، این امکان را به شما می دهد تا در دیگر قسمت ها نیز پیشرفت کنید. در این موقع از فصل، سرعت خودرو، ما را خوشحال کرده است اما بیشتر نگرانی ما نسبت به استقامت خودرو است.

ما محتاطانه به آینده خوشبین هستیم و باید به زودی مشکل استقامت خودرو را حل کنیم. با توجه به رقابت بسیار شدید در میانه ی جدول، ما هم از نظر خودرو و راننده باید خود را به شرایط ایده آل برسانیم، چون توانایی بودن در محدوده امتیاز برای هر دو خودروی ما وجود دارد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

  1. هومن

    1

    2

    با توجه به رقابت بسیار شدید در میانه ی جدول، ما هم از نظر خودرو و راننده باید خود را به شرایط ایده آل برسانیم.راننده هات مگه چشن!!!!!!!!! والا دو تا راننده خوب داری دیگه چته ماشینو درست کن عزیزم ماشین. الان حداقل میخاسته امتیاز داشته باشه به نظرم تو چین احتمال امتیاز گرفتن هم رومن هم کوین زیاده امیدوارم کوین بتونه تو طول فصل گروژان رو شکست بده

دیدگاه خود را بیان کنید