فرمول یک ایران – کارلوس ساینز گفت نیاز است تا تورو روسو نداشتن اطمینان و مشکلات عجیب و غریب هندلینگ ماشین های فرمول یک خود را برای گرندپری چین برطرف کند.

راننده اسپانیایی گرندپری استرالیا را در رده هشتم آغاز کرد و در همین رده نیز به پایان رساند، در حالی که دنیل کویات بهترین استارت فصل تیم را با کسب رده نهمی و کسب امتیاز توسط دو راننده تیم تضمین کرد.

ساینز در مسابقه بارها راننده ی فورس ایندیا (سرجیو پرز) را تهدید کرد، اما بدلیل استراتژی ضعیف و کارایی پایین تر ماشین نسبت به تیم فورس ایندیا به رده ی هشتمی بسنده کرد.

او گفت:

مسابقه عجیب و غریبی بود. وقتی ما در پیت توقف کردیم جلوتر از پرز بیرون آمدیم، او سعی کرد من را آندرکات کند، اما بعدا از ما در مستقیمی عبور کرد. زمانی که شما فاقد بالاترین سرعت هستین خیلی سخت است از جایگاهتان دفاع کنید.

پس من به هم تیمی ام اجازه دادم که سبقت بگیرد و رده هفتمی را تصاحب کند و تیم هم همین را از من خواست، اگرچه دنیل دوباره برای پیت توقف کرد و ما جایگاه هفتمی را از دست دادیم.

کارلوس ساینز

کارلوس ساینز

او افزود:

زمانی که شما در ماشین احساس راحتی می کنید، ماشین نیز این اجازه را به شما می دهد تا قابلیت هایتان را به نمایش بگذارید.

واقعی این است که صحبت کردن در مورد این مسائل برنامه من برای این آخر هفته نیست.

من فقط جمعه توانستم ماشین را ۱۰۰ درصد احساس کنم، من فاقد کمی اعتماد بنفس بودم زیرا نمی توانستم تمام مسائل را استخراج کنم اما وضعیت متعادلی که در حال حاضر دارای آن هستیم می تواند برای گرندپری چین امیدوار کننده باشد.

ساینز گفت ناراحتی درمورد راه دادن به هم تیمی اش دنیل کویات ندارد در حالی که دنیل از استراتژی جداگانه ای نسبت به او استفاده می کرد، چون او از اینکه بتواند با معطل کردن سرجیو پرز جایگاه هفتمی اش را به خطر بیاندازد مطمئن نبوده است.

او فکر می کند تورو روسو تلاش می کند تا بتواند در طول فصل تیمی رقابتی در اختیار داشته باشد، آن ها رتبه پنجمی سازندگان فرمول یک را در سال ۲۰۱۷ مورد هدف قرار داده اند.

کارلوس ساینز

کارلوس ساینز

ساینز گفت:

ویلیامز نشان داد که در سرعت ما پشت سرشان هستیم، هاس؟ من نمی دانم که آن ها با لاستیک های سافت چه عملکردی دارند، اما به همراه لاستیک های الترا سافت آن ها شاید هر دور یک دهم ثانیه سریع تر شده باشند.

پس این ما هستیم، و من ایمان دارم که ما از فورس ایندیا سریع تر هستیم، اما آن ها زمانی که توانستند ما را آندرکات کنند نشان دادند کمی باهوش تر هستند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

  1. Mostafa

    2

    2

    رقابت این پنج شیش تیم (تورو روسو-ویلیامز-فورس ایندیا-هاس-رنو و شایدم مکلارن تو هر مسابقه برا قهرمانی کوچیک(هفتمی) میتونه جالب باشه چون حدودا قدرتشون برابره

دیدگاه خود را بیان کنید