فرمول یک ایران – مشاور بخش موتور اسپورت تیم ردبول، هلموت مارکو بیان کرد که رنو در حال برنامه ریزی برای آپدیت قابل توجه موتور های خود برای گرند پری کانادا می باشد، اما همچنین اذعان دارد که ردبول نیز به تقویت شاسی خود برای مسابقه های بعدی نیاز دارد.

تیم فرمول یک ردبول، تست پیش فصل آرامی را گذراند. در تست های پیش فصل این تیم از قابلیت اطمینان پایین و عدم توانایی در ثبت زمان های سریع رنج می برد به طوری که در مسابقه ی افتتاحیه ی فصل (مسابقه استرالیا) نیز به طور قابل توجهی، سرعت کمتری نسبت به دو تیم مرسدس و فراری داشتند.

مکس ورشتپن، سریع ترین مرد ردبول بود که در رده پنجم مسابقه را تمام کرد اما بیشتر از یک ثانیه در تایم گیری با لوییس همیلتون اختلاف زمانی داشت و همچنین مسابقه را حدود سی ثانیه دیر تر از سباستین فتل به پایان رساند.

هلموت مارکو مدتی قبل بیان کرده بود که رنو آپدیت هایی را در موتور خود برای گرندپری اسپانیا در نظر گرفته است اما در طی مصاحبه ای جدید بیان کرد که رنو آپدیت هایی حتی بزرگتر از قبل را برای مسابقه ی کانادا ( که حدود یک ماه فاصله بین این دو رویداد است) در نظر گرفته و می خواهد استفاده کند.

هلموت مارکو گفت:

سرعت ما [در استرالیا] باعث می شود مثبت فکر کنیم اما از طرف ما کارهای زیادی است که باید انجام شود و همچنین از طرف رنو. بزرگترین گام رنو در کانادا است. چیزی کوچک تر از آن در اسپانیا عملی می شود اما گام منطقی و بزرگ در کانادا است.

زمانی که از هلموت مارکو پرسیده شد که آیا آپدیت های رنو در حد و اندازه ای است که به حرکت تیم نظم دهد، او گفت:

ما امیدواریم که چنین باشد. البته اگر ما شاسی خود را به طور چشمگیری بهبود و ارتقا دهیم. مهندسین ما نیز این گونه فکر می کنند و شبیه ساز نیز همین را می گوید.

تیم ردبول هم اکنون با ده امتیاز در رده سوم جدول سازندگان است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

  1. Saeed

    2

    1

    کاشکی هوندا هم ی آپدیت بزرگ بده.اگ اینطورب ادامه بدن ب اعتبار و ایم هوندا ضربه بزرگر وارد میش‌.
    درمورد آپدیت ردیول هم باید بگم ک ۲۰۱۷ رو ب مرسدس و فراری میبازن و این آپدیت ها شاید ۲۰۱۸ بکارشون بیاد

دیدگاه خود را بیان کنید