موتو جی پی ایران – آندره یانونه موتورسوار تیم سوزوکی که رده دوم را در خط استارت موتو جی پی قطر داشت، در شروع مسابقه در گروه پیشتاز، برای پیروزی مبارزه می‌کرد. اما پس از سپری شدن چند دور زمین خورد و مسابقه برای وی به پایان رسید.

یانونه می‌گوید از این واقعه درس گرفته است تا اینقدر عجول نباشد.

آندره یانونه

آندره یانونه

من بخاطر زمین خوردن بسیار متاسف هستم چون من یک مسابقه خوب را از دست دادم. بعد از تست‌ها، ما به پیشرفت خود ادامه دادیم، حتی در اینجا [قطر]، در آخر هفته. احساسم هنوز صد در صد نیست اما ما جا برای بهبود و پیشرفت داریم که نکته مثبت و خوبی است.

حقیقت این است که من اشتباه کردم. من به موتورسوار دیگری زدم که سبب زمین خوردنم شد. مایه تاسف است چونکه من حتی می‌توانستم سریع‌تر باشم و شانس خوبی داشتم. من باید خودم را بخاطر این اشتباه سرزنش کنم. شاید این درسی برای من باشد برای آینده.

هرچند روی هم رفته من احساس راحتی نمی‌کردم، من باید برای موقعیت بهتر صبر کنم تا از موتورسوار کندتر عبور کنم و اینقدر عجول نباشم. من اشتباهی مرتکب شدم و واقعا امیدوارم که این اولین و آخرین بارم باشد.

سوزوکی در طول زمستان به سختی برای من تلاش کرده است. آنها موتور خوبی در اختیار من قرار داده‌اند و به من اعتماد کرده‌اند، و من حقیقتا می‌خواهم جواب اعتماد آنها را به بهترین روش و با  نتایج بهتر پس بدهم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید