فرمول یک ایران: لوئیس همیلتون، راننده ی تیم مرسدس بعد از کسب شصت و دومین پول پوزیشن خود، مسابقه ی فردا را دشوار و نزدیک خواند.

همیلتون در اولین تلاش خود در مرحله ی سوم تعیین خط، رتبه ی اول را کسب کرد و در تلاش دوم تایم خود را بهبود بخشید و با زمان ۱:۲۲٫۱۸۸ هم خط یک را گرفت و هم رکورد سریعترین دور پیست آلبرت پارک را به نام خود ثبت کرد.

بریتانیایی با فاصله ای ۰٫۲۶۸ ثانیه ای نسبت به سباستین فتل، مسابقه ی فردا را از جایگاه نخست، استارت خواهد زد. این در حالی است که همتیمی جدید او مسابقه را از جایگاه سوم شروع خواهد کرد.

تا الآن آخرهفته ی ایده آلی داشتیم. احساس خوبی دارم که برای یازدهمین بار به این پیست می آیم. انگار همین دیروز بود که برای شرکت در اولین مسابقه ام (در فصل ۲۰۰۷) به این جا آمده بودم.

مکانیک ها برای این که ماشین را به این مرحله برسانند، سخت کار کردند. والتری هم در اولین تعیین خط در تیم جدیدش، کار بزرگی کرد. در مجموع نتیجه ی خوبی گرفتیم.

لوئیس همیلتون - فرمول یک استرالیا 2017

لوئیس همیلتون – فرمول یک استرالیا ۲۰۱۷

من به تیمم افتخار میکنم. تغییرات قوانین خیلی تاثیرگذار و البته یک چالش بزرگ برای تک تک افراد تیم بود. منتظر شروع  مسابقه هستم. همه ی ما جدال سختی پیش رو داریم. فردا مسابقه ای نزدیک خواهیم داشت.

والتری بوتاس - تعیین خط گرندپری استرالیا 2017

والتری بوتاس – تعیین خط گرندپری استرالیا ۲۰۱۷

والتری بوتاس هم از تلاش خود گفت. او بعد از شروع مجدد تعیین خط نتوانست جایگاه دومی را از سباستین فتل پس بگیرد:

دور خوبی را به ثبت نرساندم. خیلی از عملکرد خود راضی نیستم اما فردا مهم است.

به نظر میرسد ما در استارت مسابقات قدرتمند هستیم. امیدوارم بتوانیم مثل تمرینات، فرم خوبمان را حفظ کنیم و با یک مسابقه ی بی­ نقص، امتیاز های زیادی کسب کنیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

6 دیدگاه

  1. Mostafa

    1

    1

    اون جوری که انتظارشو داشتم زمان ها سریع نشدن . ادمین جان اگه میشه لاستیکای باقی مونده و تعداد دور هایی که هر لاستیک میتونه دووم بیاره رو بذارید

دیدگاه خود را بیان کنید