فرمول یک ایرانفرناندو آلونسو می گوید مک لارن و هوندا باید واکنش سریعتری نسبت به مشکلات زودهنگام خودروی این فصل تیم بدهند.

آلونسو از تیمش می خواهد سریعتر مشکلات را برطرف کند تا مک لارن بتواند حضور شایسته تری در فصل جدید فرمول یک داشته باشد.

آلونسو عنوان کرد:

وضعیت مک لارن ناامیدکننده است و اصلا خوشحال نیستم. اما اتفاقی است که افتاده و امیدواریم بتوانیم وضعیت را بهبود بخشیم. از تیم خواسته ام واکنش سریعتر و بهتری نسبت به مشکلات ارائه دهند؛ زیرا در فرمول یک هیچکس بیشتر از یک روز یا یک ساعت فرصت ندارد.

مسابقات دوستانه و نیکوکاری نیست بلکه فرمول یک است. باید وضعیت را بهبود دهیم، سریعتر کار کنیم و بهتر شویم تا بتوانیم با دیگر تیم ها رقابت کنیم و لذت بیشتری از این چالش ببریم.

فرناندو آلونسو

فرناندو آلونسو

تیم در دو هفته اخیر خیلی سخت تلاش کرده است و کمی بیشتر آماده رقابت شده ایم. اما به نظرم در فرمول یک، نمی توانید طی دو هفته معجزه کنید. انتظار آخر هفته سختی را می کشم و باید حسابی آماده شویم؛ می دانیم که مشکلاتی داریم و باید آن ها را برطرف کنیم.

دیگر وارد رقابت ها شدیم و خبری از تست نیست. هر اتفاقی ممکن است بیافتد، خیلی ها از دور رقابت کنار می روند و باید با آشنایی نسبت به پیست و اتفاقات، وارد رقابت شویم. امیدوارم کمی بیشتر فشار بیاوریم و رکوردهای مان را جابجا کنیم؛ زیرا رکوردها در تست های زمستانی، به اندازه کافی خوب نبودند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

7 دیدگاه

 1. ایمان

  4

  2

  نمیدونم وضعیت مکلارن واقعا انقدر خرابه یا نه که این تا پسفردا مشخص میشه.ولی ماتادور با پیوستن به مکلارن این سالهای آخر کاریرش رو به باد داد وطرفداراشو سرخورده کرد.واسه من مسابقات بدون فرناندو سوار اسب سرخ فراری اون جذابیت قبل رو نداره

 2. king soltan

  0

  0

  با سلام
  واقعا حیف الونسو ماتادور افسانه ای و تیم پر آوازه مک لارن واقعا حیف به این دو .هوندا هم یه تنه داره گند می زنه به یه تیم پر افتخار و یه راننده پرافتخار دیگه خیلی دلم می خاد بیاد مرسدس ولی هیچی در آینده معلوم نیس گرچه با وجود همیلتون این کار خیلی کم احتماله چون هیچ وقت این ماتادور نمی تونه نقشی که بوتاس تو تیم مرسدس را داره رو اعمال کنه ولی باید صبر کرد و دید

دیدگاه خود را بیان کنید