فرمول یک ایران – راننده جدید تیم ویلیامز، لنس استرول اذعان کرد که او به آن چه که مخالفان او درباره ی اولین مسابقه فرمول یک او در استرالیا می گویند، اهمیتی نمی دهد.

این راننده ۱۸ ساله کانادایی، اولین مسابقه ی فرمول یک خود را در گرندپری استرالیا تجربه خواهد کرد. و این در حالی است که از مدت زمانی که او مستقیما از فرمول ۳ به استخدام تیم ویلیامز در آمده است و برای این تیم رانندگی کرده است، زیاد نمی گذرد.

لنس استرول در تست های پیش فصل فرمول یک در پیست بارسلونا، شروع ضعیفی داشت که شامل دو چرخش در پیست و یک تصادف نیز بود. از آن جایی که لنس استرول پسر یک میلیاردر کانادایی می باشد، برخی از او به عنوان راننده پولی یاد می کنند. ولی این نوجوان ۱۸ ساله بیان می کند که به انتقادات اهمیتی نمی دهد.

لنس استرول گفت:

من به انتقادات اهمیتی نمی دهم. و این بخشی از شغل و کسب و کار من نیست. همه ی ما حرفه ای هستیم. در موتوراسپرت مسائلی اتفاق می افتد و برخی به دنبال گزافه گویی درباره ی آن ها هستند. این بسیار ساده  و برای همه سر راست است.

هفته خسته کننده ای بود ولی ما ذهن خود را آماده کردیم و یک کار درست را انجام دادیم. ما همه ی انواع حرکت ها و رانندگی ها را امتحان کردیم. رانندگی طولانی، رانندگی کوتاه، استفاده از انواع لاستیک ها.

لنس استرول

لنس استرول

استرول اصرار دارد که او هیچ کدام از اهدافش را هنوز برای اولین مسابقه فرمول یک خود تنظیم نکرده است ولی اذعان کرد که این نقطه پایان نیست.

من فکر می کنم ما باید آرامش خود را حفظ کنیم و گمان نمی کنم که واقعا به تنظیم یک هدف احتیاجی داشته باشیم. ما فقط باید کار خود را انجام دهیم و بعد ببینیم در کجا قرار داریم و در چه سطحی هستیم.

مشخص است که این یک مسیر جدید برای من است و من قبلا هرگز در آن نبوده ام. این یک مسیر وراه متفاوت است و مانند یک مسابقه عادی در آخر هفته نیست.

وقتی از لنس استرول سوال شد که آیا به دست آوردن امتیاز ممکن است، او گفت:

من فکر می کنم که ممکن است. برای اطمینان خاطر، همه چیز ممکن است.

این راننده کانادایی اعتقاد دارد که تیم ویلیامز نیاز دارد تا در مورد اهداف خود برای فصل پیش رو امیدوار و خوش بین باشد اما رسیدن به مرسدس و فراری و ردبول می تواند دور از دسترس باشد.

رسیدن به سه تیم برتر سخت است اما این یک جنگ است. ما باید روی هر چیزی که انجام می دهیم تمرکز کنیم. ما نباید از الان چیزی را در ذهن خود تصور کنیم. زمانی که مسابقات شروع شوند، ما نتایج را خواهیم دید.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید