فرمول یک ایران – با وجود شروع نه چندان خوب در تست های پیش فصل بارسلونا، ردبول مطمئن است که ماشین جدید می تواند با مرسدس در فصل ۲۰۱۷ فرمول یک رقابت کند.

با توجه به رقابت نزدیک با مرسدس در فصل گذشته و کنار زدن تیم فراری، ردبولی ها با RB13 امیدوار هستند که بتوانند باز هم برای قهرمانی بجنگند. مدیر تیم ردبول، کریستین هورنر درباره ی مشکلات RB13 در بارسلونا اذعان داشت:

ما به عنوان یک تیم هرگز موفق به قهرمانی در رقابت های زمستانه نشدیم. ما ترجیح می دهیم که در اینجا مسائل خسته کننده داشته باشیم و آن ها را از سر راه برداریم تا اینکه در ملبورن با مشکلاتی مواجه شویم.

ما با برنامه خود ادامه می دهیم و هنوز در حال یادگیری هستیم، ماشین همان طور که انتظار می رفت در حال حرکت است و به ما یک مسیر توسعه خوب می دهد.

راننده ها به نظر می رسد با ماشین خوشحال و راضی هستند، پس [روند توسعه ماشین] مثبت بوده است.

توتو ولف و کریستین هورنر - مرسدس و ردبول

توتو ولف و کریستین هورنر

هورنر همچنین درباره ی پیشرفت ردبول نسبت به مرسدس افزود:

نگاه کنید، مرسدس کاملا محبوب همه است، آن ها در سه سال گذشته سلطه داشته اند.

در سه سال گذشته ما پنج پیروزی داشته ایم، فراری نیز سه پیروزی داشت اما مرسدس ۶۰ پیروزی بدست آورد. بنابراین آن ها سوگلی خواهند بود.

اما RB13 از پایه و اساس یک ماشین خوب به نظر می رسد البته با توجه به مقررات نابالغ، توسعه و بهبود ماشین مسابقه به مسابقه پیش خواهد رفت. مرسدس و فراری نیز به نظر رقابتی هستند.

برای ما هفته ی اول، یک تست معقول بود. ما چند مسئله کوچک در این هفته داشتیم و به طور کلی ما بازخوردهای خوبی از ماشین دریافت کردیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید