فرمول یک ایران – مدیر مسابقه ای مک لارن، اریک بولیر گفت مشکلی که برای فرناندو آلونسو در روز آغازین تست پیش فصل بارسلونا بوجود آمد آنها را متعجب و غافلگیر کرده است.

مک لارن روز یکشنبه را به فیلمبرداری از ماشین با فرناندو آلونسو و هم تیمی جدیدش استافل وندورن در پیست بارسلونای اسپانیا مشغول بود.

با اینحال قبل از اینکه مشکل در سیستم روغن ماشین شناسایی شود، فرناندو آلونسو تنها دور آغازین را طی کرد و دیگر نتوانست به پیست برای تمرین نوبت صبح برگردد.

در تمرین بعد ازظهر راننده ی مک لارن وارد پیست شد اما تنها توانست ۲۹ دور را به ثبت برساند و در جایگاه یکی مانده به آخر قرار گیرد. بولیر گفت:

ما در سیستم روغن دچار مشکل شدیم و این همه ی چیزی است که ما در حال حاضر از آن اطلاع داریم، هوندا در حال بررسی این است که چه اتفاقی افتاده و ما حدس می زنیم که آنها مشکل را پیدا کرده و ما را مطلع سازند.

این نامید کننده است زیرا ما دیروز فیلمبرداری داشتیم و ۱۰۰ کیلومتر را با ماشین طی کردیم و اتفاقی رخ نداد و همه چیز خوب بود، اما امروز از مواجه شدن با این مشکل غافلگیر شدیم.

دیروز روز فیلمبرداری بود، پس ما نمی توانستیم آنچنان تغییری در ماشین انجام بدهیم.

از گزارش رانندگان نسبت به ماشین چه توضیحی می توانم بدهم؟ انها نیروی رو به پایین (دانفورس) بیشتری را تجربه می کنند و همینطور چسبندگی بیشتر.

برای مثال ما می توانیم کاملا میزان بالا رفتن سرعت در پیچ ها نسبت به سال پیش را احساس کنیم، سرعت ماشین بسیار زیاد شده اما شما نمی توانید بیش از حد بررسی کنید.

موتور هوندا در حالت عادی و امن قرار داشت و نیازی به مقایسه کردن با ماشین های دیگر نمی بینیم.

مک لارن هوندا 2017 - فرناندو آلونسو

مک لارن هوندا ۲۰۱۷ – فرناندو آلونسو

فرناندو آلونسو

فرناندو آلونسو

بویلر اذعان می کند که مک لارن برنامه هایش را برای تست پیش رو اصلاح می کند، به همراه فرناندو آلونسویی که تست ناموفقی در روز دوشنبه داشت. او افزود:

ما تا آخر روز صبر می کنیم. احتمال دارد در برنامه مان تجدید نظر کنیم. اگر او امروز شانسی نداشته باشد، ما به او این اجازه را خواهیم داد در روزی دیگر شانسش را دوباره امتحان کند.

آلونسو از دقیقه به دقیقه کار خبر دارد و می داند در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

او امروز خوشحال نبود، اما او دیروز اینجا حاضر بود و حالش خوب بود، او دیروز به همراه ماشین تعداد زیادی دور زد و ماشین را کاملا احساس می کرد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

4 دیدگاه

   • سجاد

    1

    0

    با انگلیس خیلیا مشکل دارن حتی بیشتر اروپاییا تاریخو بخون تا بفهمی چه آدمایین.فقط منافع خودشونو با سواستفاده از بقیه تامین میکنن این برا اکثریتشونه نه اینکه همشون اینطورین صنعت خودروسازیشونم به دلیل اینکه صرف نمیکنه یواش یواش دارن تعطیل میکنن.فقط جگوار فعالتره.

دیدگاه خود را بیان کنید