فرمول یک ایران – ژاک ویلنوو معتقد است که ماشین ۲۰۱۷ فقط مخصوص سباستین فتل ساخته شده است و راننده آلمانی در فصل ۲۰۱۷ خواهد درخشید.

نسل جدید ماشین های فرمول یک با لاستیک پهن تر و تغییرات باله های جلو و عقب برای افزایش دانفورس، بدون شک نیاز به بدنی آماده و عضلانی دارد. ویلنوو معتقد است که شرایط جدید ماشین ها کاملا منطبق با مشخصات فتل است:

سبک رانندگی سباستین کاملا متناسب با ماشین های جدید است.

نه فقط این، او کسی است که تاکنون بیشترین مسافت طی شده را با لاستیک های جدید داشته است. این یک برتری آشکار، به خصوص در ابتدای فصل به شما می دهد.

ژاک ویلنوو

ژاک ویلنوو

قهرمان ۱۹۹۷ فرمول یک همچنین معتقد است که ماشین های جدید بسیار سریع و چالش برانگیز خواهند بود و سرانجام می توان مردها را از پسر بچه ها و نوجوانان فرمول یک جدا کرد:

بالاخره آن روز به پایان رسید که شما می توانستید مستقیم از روی یک سه چرخه به پشت یک ماشین فرمول یک بنشینید.

حال این ماشین ها نیاز به یک مرد دارند، نه بچه!

فراری ششم اسفند از ماشین ۲۰۱۷ خود رونمایی خواهد کرد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

8 دیدگاه

 1. سجاد

  8

  1

  این ویلنوو چقدر صریح اللهجه است خوشم میاد ازش.امیدوارم تسلط و موفقیت این ابر مرد آلمانی رو امسال فراتر از گذشته ببینیم اگر مدیریت فراری خرابش نکنه.

 2. Saeed

  10

  0

  اگ فراری ماشین سریعی بسازه صد در صد ولی در غیر اینصورت فتل کلا سرخورده میش.ولی فک میکنم فراری بخاطر سرمایه گذاری زیاد با بهترین ماشین بیاد هرچند از طرف دیگ هم ک دیروز گفتم خیلی میترسم.ببینیم چ میش….

 3. f 2004

  2

  0

  به نظرم رانندگی با ماشین های جدید قدرت بدنی فوق العاده بالایی میخوان که فتل از این حیث با توجه به وزن کمش خیلی سر تر از بقیه هست با این که وزن عضلانی کمتری نسبت به همیلتون یا رایکونن داره ولی استخوان های محکم تری داره تا باعث بشه همچنان بهترین باشه

دیدگاه خود را بیان کنید