فرمول یک ایران – توتو ولف مدیر تیم مرسدس بنز باز هم در مورد تصمیم تیم برای به خدمت نگرفته شدن فرناندو آلونسو توضیحاتی داد و هم تیمی شدن راننده ی اسپانیایی با لوئیس همیلتون را هیجان انگیز توصیف کرد:

 این کار می توانست هیجان انگیز باشد و شاید کمی بیش از هیجان انگیز.

طرفداران فرمول یک در انتظار رفتن آلونسو به مرسدس بعد از خداحافظی نبکو روزبرگ بودند، جایی که هم تیمی او در سال ۲۰۰۷ حضور دارد و فصل پر ماجرایی برای مک لارن بوجود آوردند.

لوئیس همیلتون والتری بوتاس

لوئیس همیلتون والتری بوتاس

با این حال مرسدس تصمیم به جذب والتری بوتاسی گرفت که هم گزینه امن تری بود و هم توانایی کنترل هر دو راننده برای تیم راحت تر  می شود. ولف در مصاحبه با رادیو بی بی سی گفت:

اگر من از طرفداران فرمول یک بودم، دوست داشتم آلونسو جایگزین روزبرگ می شد و اتفاقات فصل ۲۰۰۷ دوباره تکرار می شد.

اما برای تیم بسیار دشوار است تا هم تیمی های سابق را کنار هم قرار دهد و تاریخ دوباره تکرار شود.

البته مردم حرفه ای تر شده اند و نگاه ها تغییر کرده است اما آمدن آلونسو می توانست هیجان انگیز باشد شاید کمی هیجان انگیز تر برای ما.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

4 دیدگاه

 1. cfz

  8

  0

  خودشونم از جنبه نگاه از بیرون میدونن که هم تیمی این دوتا میتونسن خیلی جذاب باشه ولی به عنوان مدیر تیم واقعا سخته که این دوتارو بشه کنترل کرد.

 2. حسن

  1

  2

  ولی به نظر من شاید ۲۰۱۸مرسدس تغییر استراژیک بده و برای بالا بردن هیجان الونسو رو جای بوتاس بیار البته این اتفاق چندان هم بعید نیست ولی شک نکنید امسال مکلارن به مراتب از مکلارن سال گذشته بهتر خواهد بود چه بسا شاید بتونه فراری و ردبول به چالش بگشه البته این انتظار به مراتب از مکلارن میره هرچی باشه امسال میتوانیم روی سکو رفتن الونسو رو شاهد باشیم.

دیدگاه خود را بیان کنید