فرمول یک ایران – رنو دومین تیم فرمول یک است که به طور رسمی از ماشین ۲۰۱۷ خود رونمایی می کند. کمپانی فرانسوی طی مراسمی در لندن، به همراه پخش زنده از ماشین RS17 خود پرده برداشت.

رنو R.S.17

رنو R.S.17

از جمله ویژگی های این خودرو می توان به رنگ زرد آن که یک سنت برای رنو است اشاره کرد و رنگ سیاه که بیشتر از سال گذشته در طراحی RS17 استفاده شده است.

بال عقب و نوک دماغه کاملا به شبیه دو ماشین رونمایی شده ی قبلی است. و همچنین باله کوسه که احتمال می دهیم در همه ی ماشین های امسال مشاهده کنیم.

رنو R.S.17

رنو R.S.17

RS17 از موتور RE17 قدرت خواهد گرفت که طبق صحبت ها کاملا با پاوریونیت سال گذشته رنو متفاوت است. رنو در فصل گذشته تنها با کسب هشت امتیاز در مکان نهم جدول تیمی قرار گرفت.

تیم رنو بخش بزرگی از ۲۰۱۶ را صرف بازسازی و استخدام کارکنان جدید کرد تا در ۲۰۱۷ قوی تر ظاهر شود. فردریک واسر در چند ماه گذشته از سمت مدیریت تیم رنو استعفاء داد و اختلاف نظر میان مدیران ارشد دلیل خروج او از رنو بود.

اخیرا تیم رنو، مهندس سابق ردبول، پیت مچین را به عنوان مدیر آیرودینامیک استخدام کرد. راننده های این تیم برای ۲۰۱۷، نیکو هالکنبرگ و جولین پالمر خواهند بود.

رنو R.S.17 - نیکو هالکنبرگ ، جولین پالمر و سرگی سیروتکین

رنو R.S.17 – نیکو هالکنبرگ ، جولین پالمر و سرگی سیروتکین

رنو در سال گذشته با خرید حق امتیاز لوتوس به فرمول یک بازگشت.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

6 دیدگاه

  1. cfz

    4

    0

    امسال ماشین ها خیلی شیک شدند تا به اینجا هم ساوبر و هم رنو رنگ بندیشون خیلی قشنگ شده باید ببینیم بقیه چه دسپختی آماده کردن

دیدگاه خود را بیان کنید