فرمول یک ایران – ردبول پس از انجام تست های شبیه ساز اعلام کرد که سرعت خودرو های سال بعد آن ها را شگفت زده کرده است . با تغییرات قوانین آیرودینامیک و پهن تر شدن لاستیک ها سرعت خودرو ها بخصوص در پیچ ها کاملا بیشتر شده است و رانندگی با آن را بسیار دشوار تر کرده است .

ردبول در حالی از خودروی خود در روز یکشنبه ۲۶ فوریه رونمایی خواهد کرد که مکس ورشتپن راننده جوان این تیم از در اولین تجربه خود با شبیه ساز کاملا راضی است ، او به وب سایت رسمی ردبول گفت :

من در شبیه ساز با خودرو رانندگی کرده ام و باید بگویم بسیار مشتاقم آن را در واقعیت نیز تجربه کنم ، البته خوشبختانه آن زمان خیلی دور نیست .

تاثیر تایر ها در پیچ ها بسیار زیاد است و این مسابقه دادن را بسیار جذاب تر می کند ، شبیه ساز ردبول بسیار حرفه ای است اما تنها مشکل نبود شتاب جانبی (G Force) تا درک بهتری از خودرو داشته باشیم.

من بی صبرانه منتظر شروع فصل هستم تا دوباره تیم در کنار هم جمع شود ، تمرین کنیم و وارد مسابقه شویم .

جوان ترین برنده تاریخ فرمول یک حالا به یک مدعی جدی برای فصل بعد تبدیل شده است و امیدوار است تغییرات به او و تیمش کمک کند به قهرمانی برسد .

در ابتدا باید صبر کرد و دید تا خودرو تا چه اندازه سریع خواهد بود و بعد بر روی کار خود تمرکز خواهم کرد و باید دید چه اتفاقی خواهد افتاد ، امیدوارم در اولین مسابقه فصل اول به پیچ یک برسم و اولین برد فصل را به دست آورم . اما قبل از آن باید تست های پیش فصل را پشت سر بگذاریم .

تست های بارسلونا دوشنبه ۲۷ فوریه برگذار خواهد شد .

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید