فرمول یک ایران – نایب رییس تیم ویلیامز، کلر ویلیامز بیان کرد که اعتماد کاملی به زوج فیلیپه ماسا و لنس استرول دارد و این دو در طی فصل ۲۰۱۷ فرمول یک، بسیار عالی با یکدیگر کار خواهند کرد.

فیلیپه ماسا یکی از رانندگان با تجربه و مسن فرمول یک با ۳۵ سال سن است که تقریبا دو برابر سن استرول ۱۸ ساله که در رقابت های سال گذشته فرمول ۳ اروپا به قرمانی رسیده، است.

کلر ویلیامز گفت:

من فکر می کنم که این زوج، علاوه بر این که هیجان انگیز است، یک زوج بسیار قوی نیز می باشد. یک طرف آن تجربه ماسا و طرف دیگر آن، استعداد راننده تازه کار، لنس استرول است. من فکر می کنم که آن ها به عنوان یک هم تیمی به بهترین وجه با یکدیگر کار خواهند کرد.

تیم ویلیامز سه سال با زوج فیلیپه ماسا و والتری بوتاس در رقابت ها شرکت کرد. بوتاسی که قبل از پر کردن جای نیکو روزبرگ در مرسدس، در ابتدا هم تیمی لنس استرول بود.

ویلیامز روشن ساخت که بیرون آوردن ماسا از بازنشتگی و آوردن دوباره او تیم، به دقت در نظر گرفته شده است.

کلر ویلیامز ادامه داد:

زوج جدید ما تقریبا شبیه زوج قبلی (والتری بوتاس و لنس استرول) است. همان طور که والتری راننده ای با تجربه ۴ فصل رقابت های فرمول یک بود و هم اکنون نیز ماسا ۱۵ سال در این زمینه تجربه دارد. یکی از مهم ترین مسائلی که باید در نظر گرفت این است که راننده ها چگونه به خوبی کار خواهند کرد.

هدف و تمرکز غالب ما به عنوان یک سازنده، قهرمانی است. داشتن دو راننده که اهمیت جایگاه ما به عنوان یک سازنده را می دانند و آن را درک می کنند بسیار مهم است.

لنس و فیلیپه در سال گذشته با یکدیگر کار کرده اند. چرا که لنس بخشی از برنامه ی توسعه ی ما بود. بنابراین آن ها زمانی با یکدیگر بوده اند و ما می دانیم که آن ها هم اکنون آماده هستند.

لنس استرول نیز اخیرا بیان کرده بود که مشتاق است ماسا را مربی خود بداند و از او یاد بگیرد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید