فرمول یک ایران – کارلوس ساینز میگوید که لوئیس همیلتون و فرناندو آلونسو مسی و رونالدوی دنیای فرمول یک هستند.

دو اسطوره ی تکرار نشدنی فوتبال یعنی کریستیانو رونالدو و لیونل مسی سال ها است که در ورزش فوتبال بهترین هستند و بهترین جوایز و افتخارات را برای خود می کنند.

شاید همه ی طرفداران فرمول یک کاملا با نظر ساینز موافق نباشند و سباستین فتل را نیز به این جمع اضافه کنند.

کارلوس ساینز در مصاحبه با مارکا گفت:

همیلتون مسی فرمول یک است و کریستیانو رونالدو هم می تواند فرناندو آلونسو باشد، هر چند کریستیانو همه چیز را می خواهد، این که ببرد و بهترین باشد.

فرناندو آلونسو برد را می خواهد ولی هدفش هر دوی آن ها نیست.

فرناندو آلونسو و کارلوس ساینز

فرناندو آلونسو و کارلوس ساینز

ساینز علاقه اش به آلونسو را هیچ وقت پنهان نکرده است، هم وطنش الگوی دوران کودکی اش بود.

حالا او در یک پیست با آلونسو که راننده ی مک لارن است مسابقه می دهد و حتی در بعضی مواقع جلوی او قرار دارد.

ساینز ادامه داد:

فرناندو جنجگو است و تجربه ی بسیار بالایی دارد، سبقت گرفتن از او همیشه از بقیه سخت تر است. او یک سگ پیر (ریش سفید) است که همه چیز را می داند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

12 دیدگاه

 1. علی

  3

  0

  با سلام
  به نظرم مقایسه اصلا جالب و منطقی نیست تو فوتبال همه با یه شرایط یکسان طرف هستند و توپ برا همه گرده که ابزار بازیه ولی اینجا ماشین ابزار بازیه و این رل و نقش بسیار مهمی رو داره که انکار ناپذیره درسته این دو راننده های بسیار عالی هستند ولی نباید به سادگی از مکس و فتل و رزبرگ گذشت و… چه بسا امسال تو تیم مرسدس بوتاس بتونه همیلتون رو به چالش بکشه چون ابزار خوبی داره باید صبر کرد و دید ولی این دو راننده رو بهتره بگیم از بهترین راننده های در حال حاضر فرمول یک هستند

 2. ali911

  1

  1

  یجورایی فک می کنم وتل و همیلتون رونالدو و مسی هستند. نه به خاطر برتری شون، چون آلونسو سنش خیلی بیشتره و نهایتا دو سه سال تو اوجه(یجورایی مثل رونالدینیو)ولی وتل و همیلتون هنوز جا دارن. وتل مث مسی می مونه و همیلتون مث رونالدو.

دیدگاه خود را بیان کنید