فرمول یک ایران – راننده ی سابق فرمول یک پدرو دلا روزا انتظار دارد که تیم مرسدس برتری اش در سال ۲۰۱۷ را حفظ کند، به این دلیل که فرم قبلی تیم این فرصت را ایجاد می کند که تیم نسبت به رقبا توسعه ی ایرودینامیکی را زودتر شروع کند.

راننده ی سابق تیم مک لارن بر این باور است که تیم مرسدس سال گذشته قادر بود که زمان بیشتری را از تونل باد برای پروژه ی جدید استفاده کنند، پس حال آنها خیلی جلوتر از بقیه هستند. او بیان می کند:

من کاملا مطمئن هستم که تیم مرسدس بیشتر از بقیه در تونل باد کار کرده است. شما برای استفاده از تونل محدودیت زمانی دارید، و در حال حاضر هرکس از ماکزیمم زمان خود استفاده می کند. پس تفاوت در این است که چقدر شما قبلا زمان بر روی این ماشین و قوانین صرف کرده اید. و تنها تیمی که زمان بیشتری گذاشته است، تیم مرسدس می باشد، زیرا آنها در حال حاضر ۷/۱۰ سریعتر از تیم دوم می باشند.

دلا روزا بر این اعتقاد است که والتری بوتاس برای تیم جدیدش مناسب است ولی با این حال انتظار دارد که لوییس همیلتون بر او چیره شود. او اضافه کرد:

بوتاس کار خود را به خوبی انجام خواهد داد و راننده ای خوبی می باشد و مشکلی ندارد. زمانی که شما در یک ماشین خیلی خوب رانندگی می کنید، خیلی بهتر است. او کاملا با تیم سازگار خواهد شد، او سخت کوش است و اهل سیاست بازی نیست. و از اینکه چقدر لوییس سریعتر یا کندتر است ناراحت نمی شود.

و صدرصد مسابقاتی خواهد بود که او بر لوییس غلبه می کند. او در کل فصل بر لوییس غلبه نخواهد کرد ولی چه کسی این کار را خواهد کرد؟ به نظر من بازنده ی بزرگ در این میان ویلیامز می باشد. آنها بوتاس را از دست دادن و بعد از آن به سرعت از ماسا خواستن تا بازگردد، از جایی که من ایستاده ام این مسئله کاملا عجیب است.

این راننده ی اسپانیایی انتظار پرشی بزرگ از تیم فراری ندارد، او در این مورد گفته است:

من فکر می کنم که حداقل آنها در حد و اندازه ی سال گذشته ی خود ظاهر خواهند شد. فردی بیان کرده است که اگر شما همان افراد قبلی را برای پخت نان داشته باشید، پس همان نان قبلی را خواهید داشت و این سخنی کاملا صحیح می باشد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

7 دیدگاه

 1. Mostafa

  5

  4

  امیدوارم فراری یه ذره خمیرشو بهتر کنه چونه هاشم یه ذره سنگین تر کنه تا انقد نوناش خشک نباشن موقع صبحونه اذیت میشیم ?????

 2. 1

  0

  1

  در متن اومده:
  راننده ی سابق فرمول یک پدرو دلا روزا انتظار دارد که تیم مرسدس برتری اش در سال ۲۰۱۷ را حفظ کند.

  روزا انتظار دارد؟

  شبا انتظار ندارد؟
  خخخخخخخخ

دیدگاه خود را بیان کنید