فرمول یک ایران – پل همبری می گوید اگر حرکت به سوی تخریب کم تر لاستیک ها در مسابقات باعث کم شدن جذابیت گرندپری ها شود، نباید هیچ شکایتی از پیرلی باشد زیرا این کمپانی کاری را انجام داده که از آن ها خواسته شده است.

پیرلی کانسپت لاستیک های جدید خود را برای کاهش تخریب در ۲۰۱۷، بازبینی و بررسی کرده است که با توجه به قوانین جدید به رانندگان این اجازه را می دهد که فشار بیشتری را وارد کنند که مخالف فلسفه پیرلی از سال ۲۰۱۱ در فرمول یک است.

پاول همبری

پل همبری

همبری در سخنرانی خود در سالگرد ۱۱۰ سالگی پیرلی موتوراسپورت گفت که اگر لاستیک های جدید نمایش خوبی نداشته باشند، نباید تقصیر را به گردن کمپانی ایتالیایی انداخت:

شما نمی توانید همه را سرگرم و راضی کنید و فقط می توانید در یکی از دو جهت حرکت کنید.

ما کاری که از ابتدا مورد نظر بود انجام دادیم و بعد از آن تصمیم گرفته شد که به جهت دیگری برویم. ما فقط آنچه که این ورزش از ما خواست را عملی و دنبال کردیم.

تمام چیزی که ما می خواستیم این بود که آن ها به ما بگویند که چه چیزی را می خواهند. هیچ نقطه ی شکایتی وجود ندارد اگر آنچه را که ما ارائه دادیم، چیزی باشد که آن ها از ما خواستند تا به نمایش بگذاریم.

به عنوان یک ورزش ما در حال حرکت در مسیر متفاوتی هستیم و وقتی همه چیز درست اجرا می شود که مردم بگویند، و بعد از آن است که شاهد مسابقات خوب خواهیم بود.

لاستیک پیرلی فرمول یک 2017

لاستیک پیرلی فرمول یک ۲۰۱۷

شما به این دلیل به پیت استاپ می آیید که عملکرد (تخریب) خود را از دست داده اید یا لاستیک شما ساییده شده است و ما همه ی این موارد را کاهش دادیم.

ما شاهد مسابقات بیشتری با یک پیت استاپ خواهیم دید اما اگر این ارائه لاستیک به همراه پکیج آیرودینامیکی باشد، ماشین ها به یکدیگر نزدیک تر خواهند شد و لاستیک ها بیش از حد گرم نمی شوند و رانندگان فشار بیشتری وارد می کنند و در نهایت سناریوی سبقت گیری بهبود می یابد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

 1. mostafa

  1

  0

  ما رو باش فکر میکردیم قراره ۲۰۱۷ رقابت قشنگ باشه . یکی از چیزایی که یه ذره ۲۰۱۶ رو از کسل کنندگی درمیورد استراتژی تیم ها بود هر لحظه ممکن بود راننده پشتی بره پیت استاپ و جلویی رو آندر کات کنه و کلا خیلی انعطاف پذیری بالایی داشت این کار ولی متاسفانه میخوان همین رو هم وردارن . خودشونم خداشاهده معلوم نیست با خودشون چند چندن

 2. mostafa

  2

  0

  ولی باید این نکته رو هم در نظر داشت که درسته این لاستیکا دوام بیش تری نسبت به قبلیا دارن ولی قراره فشار خیلی بیش تری رو تحمل کنن پس میتونن زودتر از چیزی که فکرشو میکنیم ساییده شن

دیدگاه خود را بیان کنید