فرمول یک ایران – با رشد جدال های بین تیم ها که انتظار می رود شدت بگیرد، تیم فرمول یک هاس در حال آماده کردن خود برای بازی متفاوت در فصل ۲۰۱۷ می باشد.

گروه آمریکایی در ابتدای شروع کار خود در سال گذشته موفق ظاهر شد ولی هر چه که فصل بیشتر جلو می رفت به مشکلات بیشتری بر خورد می کرد، با این حال، تیم هاس هنوز قادر است تا یک خروجی رقابتی را نشان دهد.

با این وجود، تیم ها در حال پیدا کردن تکه ی بزرگ دانفورس برای ماشین های ۲۰۱۷ شان می باشند، انتظار می رود که بروزرسانی، جدال را منحصرا در این دوره پرخاشگرانه تر کند، و این موضوع در اوایل فصل بیشتر دیده خواهد شد.

مدیر تیم هاس، گونتر استاینر فکر می کند که تیمش در فصل ۲۰۱۷ با چالش هایی رو به رو خواهد شد که مثل آن را در فصل ۲۰۱۶ ندیده اند. او بیان می کند:

این یک بازی کاملا متفاوت خواهد بود زیرا ماشین ۲۰۱۷ شباهت بسیاری به ماشین ۲۰۱۸ دارد. ماشین سال گذشته ربطی به ماشین ۲۰۱۷ ندارد، پس ما مجبور بودیم که آنها را به عنوان دو ماشین جدا تقسیم کنیم.

امسال، هر زمان که ما چیز جدیدی برای ماشین می ساختیم، آن برای فصل ۲۰۱۷ نیز مناسب بود، پس این یک توسعه ی مستمر می باشد. ما برنامه های خود را با ماشین ۲۰۱۸ تنظیم نکرده ایم، زیرا ما می خواهیم نتایج ماشین ۲۰۱۷ را ببینیم و این به چیزها زیادی بستگی دارد و تصمیم گیری عجولانه ای خواهد بود.

اگر چه که تیم هاس در چندین مسابقه ی اخیر توانست برای کسب امتیاز رقابت کند، اما استاینر بیان می کند که شک و تردید بسیاری در مورد اینکه اوضاع در این فصل چگونه پیش می رود، وجود دارد. وقتی که از او پرسیده شد که آیا تغییرات برای تیم ها می تواند به تازه وارد ها کمک کند، او پاسخ داد:

این شانس ۵۰/۵۰ می باشد. هر چالشی یک فرصت است. دیگران هم این شانس را دارند که یک ماشین جدید داشته باشند.

این خیلی خسته کننده است که برای دو سال پیاپی، یک ماشین کاملا تازه درست کرد، و اولین سال نیز، سال اول ما می باشد، اما در حال حاضر ما به خوبی کار می کنیم.

من نمی خواهم در مورد اینکه چقدر خوب هستیم، نظر بدهم، تا زمانی که ماشین در بارسلونا رونمایی شود یا در اولین گرندپری در استرالیا، نمی توان گفت که ما چقدر خوب یا بد عمل کردیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید