فرمول یک ایران – مدیر تیم فرمول یک مرسدس، توتو ولف بیان کرده است که خطرات و فرصت هایی در تغییر مقررات در سال ۲۰۱۷ وجود دارد که به این معنی است، او و تیمش از اینکه تسلط آنها برای یک سال دیگر ادامه خواهد داشت یا پشت رقیبان خود قرار خواهند گرفت، نامطمئن می باشد.

تیم فرمول یک مرسدس در ۵۹ گرندپری در سه فصل اخیر، ۵۰ تا را برده است و از سال ۲۰۱۴ سه عنوان راننده ی قهرمان جهان و سه عنوان بهترین تیم را کسب کرده است. تسلط اخیر آنها بر فرمول یک، یکی از دلایل اساسی فشار رقیبان برای تغییر مقررات این فصل می باشد، و ولف اذعان کرده است که در مورد اینکه تیم بهترین تلاشش را برای نگه داشتن برتری انجام داده است، هیچ چیز نمی داند و راهی برای فهمیدن آن نیز وجود ندارد.

او بیان کرده است:

با تغییر مقررات، فرصت ها و خطراتی وجود دارد و ما اهدافی پر تکاپو برای بهتر شدن موتور و ماشین تعیین کرده ایم و مصمم هستیم تا به آنها دست بیابیم. اما در مورد اینکه این اهداف چه اندازه خوب هستند یا تیم های دیگر چقدر می توانند بهتر از ما باشند، هیچ چیزی نمی دانیم.

چه با وجود تغییر مقرارت و چه بدون آن، همیشه زمانی در سال بوده است که ما از خودمان می پرسیم که آیا ما بهترین کارمان را انجام داده ایم. این یک طرز فکر در تیم است. این موضوع روز ما را خوشحال تر نمی کند ولی ما اینگونه عمل می کنیم.

ولف همچنین تایید کرده است که تصمیم های بزرگی طی زمستان گرفته شده است که حداقل آن جایگزینی والتری بوتاس به جای نیکو روزبرگ و دیگری بازسازی بخش فنی بعد از خروج پدی لاو می باشد. او اضافه کرد:

تصمیمات مورد نیاز بسیاری باید گرفته می شد. ارزیابی های بسیاری باید صورت می گرفت، سخت ترین آن انتخاب راننده بود، یکی دیگر رفتن پدی بود و برای اینکه شما بتوانید تیم را برای آینده قوی تر کنید لازم است که شما هر قدم خود را ارزیابی کنید و این راهی بسیار مهم است.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

6 دیدگاه

 1. مهرداد

  9

  5

  دقت کردین همه تیم ها تمرکز کردن رو خودروی خودشون مثل فراری ردبول و…
  تیم مرسدس هر روز یه مصاحبه یه کلیپ
  کاملا مشخصه مرسدس احساس خطر کرده از این وضعیت
  بارها گفتم طرفدار یکه تازی هیچ تیمی نیستم
  امیدوارم یا مرسدس ضعیف شه یا تیمای دیگه قوی شن یه مسابقه جذاب ببینیم

  • علی

   5

   2

   با سلام
   مشکلش اینجاس که مرسدس تغییرات بیشتر از بقیه تیمها رو داره هم راننده اش عوض شده و هم سر مهندسش رفته و تغییرات و چالشهای موتور هم به کنار ولی بقیه تیمها این حجم تغییرات رو نداشتن من امیدوارم بقیه تیمها خودشون رو به مرسدس برسونند تا رقابتها جذابتر بشه گرچه راننده های مرسدس اسحله آشکار این تیم هستند و موتور قوی اسحله مخفی این تیم

دیدگاه خود را بیان کنید