فرمول یک ایران – توتو ولف رئیس تیم مرسدس مطمئن است که هماهنگی بین لوئیس همیلتون و والتری بوتاس برای تیمش مفید خواهد بود، توتو این را بر اساس احساس اولیه اش می گوید.

یک ماه قبل بود که مرسدس بوتاس را به عنوان جایگزین نیکو روزبرگ به خدمت گرفت، روزبرگی که فرمول یک را در شوک فرو برد و بازنشستگی اش را بعد از کسب اولین و آخرین قهرمانی اش اعلام کرد.

تا به این جای کار بوتاس مدتی را در کنار تیم و در کارخانه مرسدس گذرانده است و ولف معتقد است که همه چیز خوب پیشرفته است، این امر باعث شده است که او در همکاری مفید بین بوتاس و همیلتون شکی نداشته باشد.

ولف گفت:

ترکیب والتری و لوئیس جواب می دهد. دو شخصیت متفاوت هستند و برای ما خیلی مهم بود که جای خالی نیکو را پر کنیم. نیکو نقش مهمی در تیم داشت و والتری به خوبی برای آن مناسب است.

معتقدیم که فعل و انفعال و پویایی بین دو راننده خوب پیش می رود. تا به این جا، با چیزی که به شخصه دیده ام، والتری خوب خودش را وفق داده است.

والتری بوتاس و ماشین تیم مرسدس

والتری بوتاس و ماشین تیم مرسدس

قرار است که مرسدس از ماشینش در همین ماه و در سیلوراستون رونمایی کند. ولف می گوید که با این که هدف تیم این است که در این زمان ماشین را آماده کنند ولی همه چیز رو به راه نیست.

ولف گفت:

فاجعه ای نیست، این مهم است ولی وقتی شما برای بهتر کردن عملکردتان زور می زنید تا جایی که می توانید مایه می گذارید.

این روزها سخت هستند. در بعضی قسمت های کارخانه، بچه ها بدون وقفه تلاش می کنند تا ماشین و موتور را آماده کنند و به هدفی که در نظر گرفته بودیم برسیم، پایدارش کنیم و ماشین را کاملا آماده سازیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید