فرمول یک ایرانفرناندو آلونسو معتقد است که وضعیت موتور هوندا در فصل ۲۰۱۷ خوب خواهد بود اما آیرودینامیک مک لارن هنوز یک علامت سوال بزرگ است.

در دو فصل گذشته، کمپانی ژاپنی در حال آزمون خطا و بهبود پاور یونیت خود بوده و به نظر می رسد که در فصل پیش رو، موتور هوندا عملکرد خوبی داشته باشد. اما با تغییر قوانین آیرودینامیکی، هنوز نمی توان از بابت عملکرد شاسی و آیرودینامیک در این فصل مطمئن بود. آلونسو گفت:

اجازه دهید بگویم که مرسدس بنز قدرت بالایی خواهد داشت، رسیدن به آن ها دشوار خواهد بود، نه تنها برای ما، بلکه برای همه و ما از این مورد آگاهیم.

اما فکر می کنم که ما بتوانیم به آن ها نزدیک شویم، طوری که با آن ها رقابت کنیم.

من ۱۰۰ درصد مطمئن هستم، به قدرتی که می خواهیم، دست خواهیم یافت اما مسئله آیرودینامیک بیشتر از یک علامت سوال است.

با قوانین جدید، شما می توانید خوش شانس یا بد شانس باشید. همه چیز بستگی به این دارد که هر تیمی چگونه قوانین را تفسیر کند و فلسفه ماشین چگونه است.

شاید شما سمت راست را برای رفتن انتخاب کنید و تیم دیگری سمت چپ را و در مسابقه شما خود را در مکان چهارم یا پنجم ببینید، و پکیج آیرودینامیکی شما به سمت درستی نرفته باشد، زیرا شما انتخاب و شروع اشتباهی داشته اید.

امیدوارم ما کسی باشیم که از همان ابتدا کار درست را انجام داده باشیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

  1. ایمان

    1

    0

    فرمول یک بدون رقابت ماتادور برای قهرمانی جذابیت نداره. امیدوارم امسال ماشین مکلارن توان رقابت داشته باشه تا دنیا ایمان بیاره کی بهترینه

دیدگاه خود را بیان کنید