فرمول یک ایران – بعد از اینکه مک لارن، استافل وندورن را در لیستی که کسانی همانند آیرتون سنا قرار دارند، گذاشت، حال زاک براون ادعا می کند که فرناندو آلونسو به راحتی بهترین راننده در جهان است.

به نظر گفته ی دوم از اولی واقعی تر و قابل درک تر می باشد و با وجود اینکه فرناندو بعد از پیوستن به تیم مک لارن ضعیف شده است اما این مطلب در میان خیل عظیمی از طرفداران فرمول یک مورد تایید واقع شده است.

طبق گفته های براون راننده ی ۳۵ ساله همچنان و مثل همیشه تشنه ی بدست آوردن سومین قهرمانی جهان خود می باشد، در حال حاضر او وارد ۱۶مین فصل حضورش در مسابقات فرمول یک می شود.

زمانی که در مصاحبه ای بیان شد که فرناندو آلونسو شور و ذوق خود را از دست داده است، زاک براون در این مورد بیان کرد:

اول از همه من می خواهم که شما را از اشتباه در بیاورم، به هیچ وجه من فرناندو آلونسو را سرخورده نمی دانم.

من به اندازه ی کافی با او آشنا نیستم و فقط چندین مرتبه با او ملاقات و تماس داشتم. با وجود اینکه ماشین تیم به اندازه ی کامل رقابتی نبود، اما چندین مورد از مسابقه های او فوق العاده خوب بودند.

در هر صورت من او را بهترین راننده ی حال حاضر می دانم.

براون نیز در مورد وندرون بیان کرده است که او قهرمان آینده خواهد بود. منطق زک براون از قرار دادن استافل وندورن در لیستی شامل آیرتون سنا، مایکل شوماخر و لوییس همیلتون و از قلم انداختن فرناندو آلونسو با اینکه بیان کرده است که او بهترین راننده است، قدری عجیب است.

باید نتیجه گیری را به ۱۲ ماه بعد و در پایان فصل موکول کرد و این شما هستید که در این مورد تصمیم می گیرید.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

  1. هومن

    4

    1

    براون نیز در مورد وندرون بیان کرده است که او قهرمان آینده خواهد بود. منطق زک براون از قرار دادن استافل وندورن در لیستی شامل آیرتون سنا، مایکل شوماخر و لوییس همیلتون و از قلم انداختن فرناندو آلونسو با اینکه بیان کرده است که او بهترین راننده است، قدری عجیب است…………….

دیدگاه خود را بیان کنید