فرمول یک ایران – اوایل همین هفته لیبرتی مدیا مالکیت کامل فرمول ۱ را به طور کامل به دست گرفت. در همین راستا لیبرتی مدیا تغییراتی مدیرتی انجام داده است که به شرح زیر، چیس کری،مدیر عامل جدید فرمول یک شد، همچنین شان برچز به عنوان رئیس تجاری و راس براون به عنوان مدیر اجرایی معرفی شدند. این تغییرات،تنها شروع کار است.

برچز با شرح دادن نقشه هایش برای آینده فرمول ۱، چهار نکته ی کلیدی که باید بر آنها تمرکز شود و نیاز به توجه بیشتر دارند، را برجسته کرد. او در مصاحبه ای بیان کرد:

چهار چیز وجود دارند که من قصد دارم بر روی آنها تمرکز کنم.

اولین مورد برند ها است. هر برند نقطه ی آغازین هر کمپانی است و ما قصد داریم بر روی درک برند ها بیشتر کار کنیم. می خواهیم برند ها را صیقل داده و آنها را بالا برده و درخشان کنیم و این واقعا مرکز کار ما خواهد بود. این موضوع به ما اجازه می دهد تا به بازار های جدید وارد شویم.
دوم فضای دیجیتال است. من معتقدم یک فرصت بسیار بزرگ در فضای مجازی برای معرفی محصولات فرمول ۱ وجود دارد تا هواداران و حمایت کنندگان مالی جذب شوند.

سوم ساختن راه های دموکراتیک برای ارتباط با تیم ها، حمایت کنندگان مالی و ارتقاع دهندگان به عنوان شریک هایمان است تا آن ها بتوانند کسب و کارشان را با فرمول ۱ ادغام کنند.

و در آخر جذابیت مسابقه است. تجربه یک مسابقه بهتر که هوادارن و تماشاگران را جذب می کند. رسانه ها کمک بسیار بزرگی در این زمینه هستند.

برچز که سابقا نقش حیاتی در تبدیل شدن EPSN به یک غول ورزشی داشت، بیان کرد که فکر می کند فرمول ۱ خود را در زمینه های ذکر شده پایین نگه داشته است. او گفت:

من فکر میکنم فرصت های عالی در مقابل فرمول ۱ قرار دارد که من باید وقت خود را صرف آن کنم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید