فرمول یک ایران – راننده جدید تیم مرسدس، والتری بوتاس معتقد است که تیم سابقش، ویلیامز دوباره به مسیر پیروزی باز خواهد گشت.

راننده ی فنلاندی در طول حضورش در تیم ویلیامز توانست ۹ سکو را کسب کند و آخرین پیروزی این تیم به اسپانیا ۲۰۱۲ و پیروزی پاستور مالدونادو بر می گردد. با این حال بوتاس توانست به تیم قهرمان سه سال گذشته بپیوندد و شانس خوبی برای کسب پیروزی داشته باشد و هنوز به قهرمان شدن تیم سابقش امیدوار است:

همه چیز بسیار سریع رخ داد.

فکر می کنم که جز رانندگانی هستم که بیشترین مسابقه را در ویلیامز داشته ام و این شگفت انگیر است. منحنی یادگیری من و تیم فوق العاده بوده است.

هر سال شما می توانید احساس کنید که تیم شما بیشتر و بیشتر حرفه ای می شود و همه چیز در حال توسعه است، حتی گاهی اوقات که نتایج این را نشان نمی دهد.

من همیشه می گویم، که باز هم ویلیامز قهرمانی های زیادی را در فرمول یک بدست خواهد آورد، هیچ دلیلی وجود ندارد که نتواند دوباره پیروز شود، همه چیز به زمان بستگی دارد.

متاسفم که نمی توانم اولین پیروزی یا قهرمانی را با ویلیامز کسب کنم اما بهترین ها و موفقیت های بسیار را برای همه کس در ویلیامز آرزو می کنم و امیدوارم که قهرمانی را زودتر کسب کنید.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

  1. شاهین

    1

    1

    فکر کنم تا بوتاس بخواد توی تیم مرسدس جا بیفته یکی دو فصلی طول بکشه و اگه تیم های دیگه مثل ردبول و فراری نتونن ماشین های خودشون رو به پای مرسدس برسون شاهد پیروزی همیلتون خواهیم بود

دیدگاه خود را بیان کنید