فرمول یک ایران – با توجه به تکمیل مراحل مالکیت فرمول یک توسط لیبرتی مدیا، برنی اکلستون اعلام کرد که در حال حاضر هیچ تضمینی برای آینده اش در این ورزش وجود ندارد.

فقط یک روز پس از دیدار سهامداران لیبرتی مدیا برای تایید برنامه های خود و به کنترل گرفتن فرمول یک، اعضای ارشد فیا (FIA) و شورای جهانی موتور اسپورت برای ارزیابی این پیشنهاد به دور هم جمع شدند و در نهایت این مهم به تصویب فیا رسید.

اخیرا حدس و گمان ها حاکی از آن بود که لیبرتی مدیا می خواهد مدیر اجرایی سابق ESPN، شان بِرَچِز را در راس مدیریت بازاریابی فرمول یک قرار دهد. اکلستون نیز همه چیز را وابسته به حرکت نهایی لیبرتی دانست:

باید دید که چگونه برای این شرکت تعیین تکلیف می شود. در این باره نظر من مهم نیست، در این مورد باید صبر کرد و دید که آن ها چه راهی را دوست دارند بروند.

این چیزی است که به هر حال اتفاق خواهد افتاد و در نبود من باید [این مجموعه را] جفت و جور کرد زیرا ممکن است روزی که اینجا نباشم، مرده باشم یا اتفاق دیگری رخ دهد و آن زمان باید انجامش داد و به فکر این مجموعه بود.

ما در وسط راه بودیم و وقتی که دانستیم این افراد احتمالا برای خرید اقدام خواهند کرد، عقب کشیدیم و فکر کردیم”اجازه دهید صبر کنیم زیرا آن ها، این مجموعه را مال خود می کنند و تصمیم می گیرند که با چه کسی همکاری کنند.

همان طور که گفتم، بگذارید ببینیم که ما چطور به کار گرفته خواهیم شد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

  1. مرتضی

    2

    0

    امیدوارم جاشو کس دیگه ای بگیره البته به شرطی از خودش بدتره نباشه چون خودش در این سال های اخیر از هر نوع بلایی که میشده سر فرمول یک آورد فرو گذار نکرده

دیدگاه خود را بیان کنید