فرمول یک ایران: صبح امروز، پاسکال ورلاین، قرارداد خود را با تیم سوئیسی سائوبر امضاء کرد. تازه‌کار آلمانی یکی از دو گزینه ی احتمالی برای صندلی دوم تیم مرسدس بود. او بخشی از برنامه ی استعدادیابی این تیم آلمانی بود اما نتوانست برای فصل ۲۰۱۷ یکی از تیر های نقره ای را در اختیار بگیرد. ناگفته نماند والتری بوتاس در این هفته به طور رسمی به مرسدس خواهد پیوست.

جوان آلمانی، نتوانست با تیم فورس ایندیا به توافق برسد. در عوض همتیمی او استبان اکون با این تیم قرارداد بست.

مونیشا کلتنبرن، مدیر تیم سائوبر، در مراسم معارفه ی پاسکال ورلاین گفت:

من مفتخرم که اعلام کنم، پاسکال ورلاین راننده ی تیم سائوبر در فصل ۲۰۱۷ خواهد بود.

پاسکال جوان با استعدادی است. در مسابقات تک‌سرنشین و همچنین دی‌تی‌ام عملکردی فوق‌العاده داشت. او توانایی خود را در مسابقه ی اتریش به همه ثابت کرد و تک امتیاز تیمش را در فصل گذشته گرفت.

در فصل ۲۰۱۷ انتظار بیشتری از او داریم. ما به او این فرصت را میدهیم تا در بالاترین سطح موتوراسپورت (مسابقات فرمول یک) تجربه کسب کند و پیشرفت کند. مطمئنم ترکیب مارکوس اریکسن و  پاسکال ورلاین، تیمی قدرتمند را تشکیل میدهد.

جوان آلمانی هم از این فرصت تشکر کرد و گفت:

بسیار خوشحالم که فصل ۲۰۱۷ را در تیم سائوبر سپری خواهم کرد. تیم جدید، چالشی جدید است. مشتاقانه منتظر شروع مسابقات هستم. برنامه ی ما امتیازگیری پیوسته در مسابقات است. میخواهیم فصل را در میانه ی جدول به پایان برسانیم.

پاسکال ورلاین

حداکثر تلاشم را میکنم تا رضایت تیمم را به دست بیاورم. حالا باید با افراد تیم آشنا بشوم و تمریناتم را فشرده‌تر کنم. میخواهم از مجموعه ی سائوبر به خاطر اعتمادشان تشکر کنم. از مرسدس هم همین طور. این تیم همیشه مرا حمایت کرده.

ورلاین ۲۲ ساله، قهرمان فصل ۲۰۱۵ دی‌تی‌ام است. در فصل قبل استارت خود را در فرمول یک زد و با امتیازش در مسابقه ی اتریش، تیمش را به رده‌ی دهم جدول سازندگان رساند. در اواخر فصل با امتیازگیری تیم سائوبر، دوباره این تیم به قعر جدول فرمول یک سقوط کرد. همین نتیجه باعث ایجاد بحران شدیدی در تیم فرمول یک مانور شد. این تیم در صورت عدم جذب اسپانسر، فصل جدید را آغاز نخواهد کرد. هرچند مدیریت این تیم سخت در تلاش است تا این مشکل را حل کند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

 1. سلمان

  5

  5

  پیشاپیش پیوستن بوتاس رو تبریک میگم
  لحظات خوشی رو در کنار لوییس براش آرزو میکنم!!!
  امیدوارم تحت فشار خداحافظی نکنه فقط

  • سجاد

   3

   1

   ببین تیم مورد علاقمون چی شد حداقل امسال دلیلی ندارم واسه طرفداری از مرسدس و امیدوارم به عملکرد خوب فراری و وتل عزیز.

دیدگاه خود را بیان کنید