فرمول یک ایران – لوئیس همیلتون خوشحالی خودش را از اینکه توانسته است سریع ترین دور تاریخ فرمول یک در تعیین خط بحرین را بزند ابراز کرد.

در آغاز بخش سوم تعیین خط، لوئیس همیلتون پشت سر نیکو روزبرگ و دو راننده ی فراری قرار داشت، سپس با عملکرد خوبش توانست با ثبت زمان 1:29.493 دوری بزند که سریع ترین دور تاریخ فرمول یک در پیست سخیر نام بگیرد. اینگونه بود که همیلتون توانست پول پوزیشن کسب بکند و فردا کارش را از جایگاه نخست آغاز خواهد کرد.

لوئیس همیلتون بیان کرد:

من بخاطر دوری که زدم بسیار خوشحالم. در تمرین ها و همچنین تعیین خط دورهایی زده بودم و دورهای خوبی نبودند، نیکو چند دهم یا صدم ثانیه از من سریع تر بود.

پس تصمیم گرفتم تمام عزمم را جزم کنم. اتفاقا در این دور فشار روی من بیشتر بود، چون دور قبلش را خراب کرده بودم و میدانستم که حتما باید زمانم را بهتر بکنم؛ خوشبختانه بهترین دورم آخرین دور بود.

خیلی خوشحال کننده است که این رکورد من از رکوردی که در زمان موتورهای V10 زده شده بود بهتر است. مهندسان و تیم من بسیار تلاش کردند تا ماشین من را به اینجا برسانند، پس باید از تمام افرادی که چه اینجا و چه در کارخانه کمک می کنند تشکر بکنم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید