مجله خودرو ایران – نیسان وی موشن ۲.۰  یک فستیوال تکنولوژی و ماشینی بدون راننده است که سیستم خودران “پروپایلوت” نیسان در اینده را نشان میدهد.

Vmotion 2.0

Vmotion 2.0

شکل زاویه دار این ماشین نشان از پتانسیل این ماشین میدهد که میتواند جای ماکسیما را در کلاس خانوادگی های بزرگ بگیرد همراه با چراغ های ال ای دی زاویه دار و بدنه ای که در ان خط های تیزی کار شده.

طراحی داخلی جوری است که گویی برای حرفه ای های مشغول اینده ساخته شده است،یک صفحه نمایش مرکزی دراز در ان جلو وجود دارد که از سرعت بالایی برخوردار است که در کنار ان یک فرمان نصفه مستطیل شکل است. در کف و در های این ماشین از چوب هایی راه راه استفاده شده و درعقب این ماشین یک کنسول وجود دارد که یک میز برای سر نشینان عقب فراهم میسازد.

Vmotion 2.0

نمای داخلی Vmotion 2.0

معمولا بیشتر کانسپ ها به این که قابلیت خودران بودن خواهند داشت مانور میدهند، در سیستم پرو پالیوت که قرار است نیسان در ماشین هایش استفاده کند گفته میشود که علاوه بر بزرگ راه ها این سیستم را در سطح شهر نیز میتوان استفاده کرد.

برند های ژاپنی هنوز اعلام نکرده اند که قدرت این ماشین از چه نوع موتوری تامین میشود و متاسفانه چیزی برای این که این موضوع را نمایان کند وجود ندارد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید