مجله خودرو ایران  – مرسدس بنز E کلاس کوپه پس از تیزرهای فراوان و عکس های مختلف که در مطلبی جداگانه به آن پرداختیم به صورت رسمی در موتور شوی دیترویت ۲۰۱۷ رونمایی شد. مرسدس بنز E کلاس کوپه سال گذشته با بکارگیری فناوری های یکسان زیادی  با E کلاس سدان، رونمایی شده بود. اکنون قادریم که نگاه نزدیکتری به خودرو در نمایشگاه دیترویت امسال  بیاندازیم.

دیترویت 2017 - مرسدس بنز E کلاس جدید

بنز E کلاس جدید

از جنبه سبک ظاهری، مرسدس بنز E کلاس کوپه فاصله بسیاری با مدل ارایه شده ندارد. طراحی یک آمیزه ی صریح و روشن میان سبک مرسدس بنز کوپه کنونی و مدل صادر شده است. طراحی شده برای ۴ سرنشین، بنز E کلاس کوپه دارای یک جلو پنجره با ارتفاع کم و ستاره مرکزی (منظور نشان مرسدس بنز است) درآن، همراه با یک کاپوت کشیده و منزلگاه قدرت است. این خودرو شخصیت چهار فریم خود در طرح پنجره ها را، حفظ نموده است.

پیشنهاد تنوع در پیشرانه ها، در نسخه های E 400 و E 400 4MATIC (نسخه ی چهارچرخ متحرک)، نخست بازار شمال آمریکا را هدف قرار داده است. هردو نسخه به پیشرانه ۳ لیتری V6 توربوی دوقلو با توان ۳۹۲ اسب بخار، مجهز گشته اند که در ۵.۱ ثانیه ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت  را طی می نماید. مدل های دیگر شامل یک نسخه ی E220d و E 300 می شوند.

دیترویت 2017 - مرسدس بنز E کلاس جدید

قلب تپنده E کلاس جدید

سیستم فعال کمکی ترمز، سیستم خودران و تشخیص ترافیک در جلوی خودرو در این خودرو در دسترس هستند که E کلاس کوپه را به یک خودروی نسبتا خودران تبدیل می کنند. کنترل از راه دور خودکار پارک خودرو جدید است و به پارک کردن در مکان ها و گاراژ های تنگ یاری می رساند.

ویزگی های سبک ظاهری جیمز باند در این خودرو، مالک را قادر می سازد تا خودرو را بیرون برد و از بخشی از آن، به شکل از راه دور و با تلفن هوشمند، استفاده کند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید