فرمول یک ایران – منابع آگاه خبر دادند که پدی لاو سمت خود به عنوان مدیر فنی تیم فرمول یک مرسدس را رها کرد و به زودی به تیم ویلیامز خواهد پیوست.

همان طور که قبل از کریسمس گزارش داده شد، لاو در اواخر سال گذشته پیشنهاد کار در تیم ویلیامز را قبول کرد.

بعد از بدست آوردن سومین عنوان قهرمانی تیمی برای مرسدس، آینده مدیر فنی این تیم با توجه به پایان قرارداد در سال ۲۰۱۶، در هاله ای از ابهام قرار گرفت. مذاکرات بین لاو و مدیر مرسدس، توتو ولف برای تمدید قرارداد، تا پایان فصل به تعویق افتاد.

مرسدس هنوز اظهار نظری درباره ی این موضوع نکرده است.

وضعیت لاو در این برهه زمانی جالب است، چرا که مرسدس در حال مذاکره با تیم ویلیامز است تا بتواند والتری بوتاس، راننده ی فنلاندی این تیم را جانشین نیکو روزبرگ بازنشسته کند. انتقال لاو به ویلیامز می تواند روی انتقال بوتاس به مرسدس نیز تاثیرگذار باشد.

انتظار می رود که لاو در یک سمت مدیریت ارشد قرار گیرد و با توجه به بازنشستگی پت سیمندز، احتمال قرارگیری او در سمت مدیر فنی تیم ویلیامز، بسیار زیاد است.

مرسدس نیز می تواند جیمز آلیسون، مدیر فنی سابق تیم فراری را برای سال آینده به خدمت بگیرد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

8 دیدگاه

 1. schumi

  2

  0

  فکر کنم تا حدودی موفق باشه ، چون راننده خوبی هست ،اگه بتونه بیاد مرسدس، وگرنه مرسدس باید این فصل دنبال راننده بازنشسته باشه . ببینیم چی میشه بلاخره.

 2. هومن

  4

  0

  تو این یکی دو روزه اگه کاربری یا ادمینی از دست بنده ناراحت شده یا کسی رو رنجوندم از همگی عذر خواهی میکنم امیدوارم عذر خواهیمو بپذیرید

دیدگاه خود را بیان کنید