فرمول یک ایران – قهرمان سابق فرمول یک، میکا هکینن می گوید که والتری بوتاس می تواند با تیم مرسدس به قهرمانی دست یابد اگر انتقالش به تیم آلمانی در این ماه تایید شود. هکینن به شبکه فنلاندی MTV3 گفت:

موقعیتی بهتر از این برای یک راننده وجود ندارد که یک تیم شما را می خواهد.

به خصوص یک تیم مانند مرسدس که بر فرمول یک سلطه دارد، این موقعیت یک رویا است.

من می توانم تصور کنم که بوتاس قهرمان خواهد شد. وقتی به تیمی می روید که در اوج قرار دارد، و وقتی که می توانید پیروزی مسابقات و قهرمانی را بدست آورید، وقتش است که خود را بهبود دهید تا پیروزی و قهرمانی جهان را کسب کنید.

کادر مدیریتی تیم مرسدس هنوز جانشین نیکو روزبرگ بازنشسته را اعلام نکردند و با توجه به توافق سائوبر با تیم آلمانی برای به خدمت گرفتن پاسکال ورلاین، به نظر می رسد که شانس بوتاس فنلاندی از گزینه های دیگر برای بدست آوردن صندلی مرسدس بیشتر است.

با توجه به انتقال بوتاس و آمدن لنس استرول تازه کار، ویلیامز برای فصل آینده به یک راننده با تجربه نیاز خواهد داشت و توافق ویلیامز با فیلیپه ماسا بازنشسته نیز هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

3 دیدگاه

  1. اکبر

    9

    6

    امیدوارم اگه اومد مرسدس و قرار باشه مرسدس مثل امسال بی رقیب باشه بوتاس قهرمان بشه، لااقل ادمیه که رانندگیشو می کنه و همش تو کار حاشیه و جنجال و توجیه نیست…

    • محمد ۹۱۱

      4

      1

      آقای اکبر
      تا زمانی که راننده یا تیمی قدرتمند و رقابتی نباشه درگیر حواشی و تنش ها نخواهد شد و نمیشه راجع به این مسئله اظهار نظر کرد. بنابراین هیچ معلوم نیست چه آینده ای در انتظار کسی که صندلی رزبرگ رو پر کنه هست. حالا میخواد یک نفر مثل بوتاس باشه یا فتل یا …
      فتل هم تازمانی که تو ردبول بود با وبر کلی حواشی داشت. ولی وقتی اومد فراری که از تب و تاب افتاده بود همه چیز عوض شد.

      • اکبر

        2

        1

        درست میگی قبول دارم…

دیدگاه خود را بیان کنید