فرمول یک ایرانکوین مگنوسن بر این باور است که تیم هاس به همان اندازه ی تیم رنو فرصتی برای او در راه رسیدن به موفقیت فراهم می کند.

تیم رنو در نهایت خواستار نگه داشتن کوین مگنوسن در زیر پرچم خود بود، اما پیشنهاد قرارداد چند ساله ی تیم هاس نسبت به قرارداد یک ساله ی رنو خیلی بهتر بوده است و جای شکی هم برای مگنوسن وجود نداشت.

با این حال، صاحب نظران از تصمیم مگنوسن شگفت زده شده اند که تیمی با تجربه ای کامل مثل رنو را رها کرده است و به تیمی کم تجربه مثل هاس پیوسته است، اما مرد دانمارکی استدلال می کند که زمانی که فرصتی برای برنده شدن گرندپری وجود داشته باشد، سطح پتانسیل و تجهیزات تیم هاس با تیم رنو برابری خواهد کرد.

مگنوسن بیان می کند:

قرارداد من با تیم هاس ۵ ساله نیست، و چه کسی می داند که هاس قادر به چه کارهایی است؟

و زمانی که فرصت هایی وجود داشته باشد، محدودیتی وجود ندارد. من خودم را در موقعیتی قرار نمی دهم که فرصت من را کاهش بدهد.

من می توانستم در رنو بمانم و همینطور امیدوارانه بمانم تا آنها قهرمان جهان شوند، اما تضمینی برای قهرمانی آنها در فرمول یک وجود ندارد.

من فکر می کنم که چندین سال طول خواهد کشید تا آنها بتواند وارد رقابت شوند و برای عنوان قهرمانی جهان مبارزه کنند.

در حالی که تیم هاس بیشتر فصل سال ۲۰۱۶ را صرف یادگرفتن و مبارزه با مشکلات کوچک کرده است، تیم آمریکایی چالش طراحی ۲۰۱۷ را شروع کرده است، و بر طبق گفته ی کوین مگنوسن در حال حاضر در حال بالا بردن سطح عملکرد خود هستند تا شکاف را کاهش دهند.

کوین مگنوسن اضافه کرد:

سال آینده دومین سال آنها در فرمول یک می باشد. آنها باید چیزهای بیشتری را یاد بگیرند و به طور کامل بر روی ۲۰۱۷ تمرکز کرده اند. این را هم قبلا در رسانه ها بیان کرده ام که آنها حتی قبل از مسابقه ی اول بر روی سال ۲۰۱۷ تمرکز کرده اند.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید