مجله خودرو ایران – WRX و STI برای سال ۲۰۱۸ زیر تیغ جراحی سوبارو رفته اند. هیچ تغییری در قدرت پیشرانه ها نخواهیم داشت. یعنی همان ۲۶۸ اسب بخار از موتور ۲ لیتری توربوی WRX و همان ۳۰۵ اسب بخار از موتور ۲٫۵ لیتری توربوی STI. اما هردو لباس جدیدی خواهند پوشید و سیستم تعلیق هم برای داشتن هندلینگ بهتر تغییر خواهد کرد.

سوبارو STI

برای WRX، سوبارو شیفترها را عوض کرده و باتری قویتری ساخته است. همچنین کامپونتهای جدیدی با بدنه تلفیق کرده که باعث کاهش وزن شده. اگر شما عملکرد قویتری از WRX می خواهید اما حساب بانکیتان کفاف پول STI را نمی دهد، پکیج Performance برای شما موجود است که با بهبود ترمزها، برداشتن برخی آپشنها، رنگ قرمز دیسکهای ترمز و صندلیهای Recaro، عملکردی بین دو خودرو ارائه می کند. STI جدید، رینگهای جدید ۱۹ اینچی، تایرهای پهنتر و ترمزهای برمبوی قویتر از قبل با کالیپر ۶ پیستونه در جلو و ۲ پیستونه در عقب دریافت کرده است.

رینگ سوبارو WRX و STI

کابین هردو آرامتر از قبل شده. شیشه ها کمی نازکتر شده اند و متریال بهتری در ساخت داشبورد استفاده شده. هر دو ماشین هم با نمایشگرهای بزرگتری ارائه می شوند. به گفته سوبارو، ایمنی در تصادف از جلو هم افزایش یافته.

کابین سوبارو STI و WRX

هیچ حرفی در مورد قیمت به میان نیامده. ولی احتمالا هردوی این خودروها در بهار امسال عرضه خواهند شد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

  1. ehsan

    0

    0

    یکی از با کیفیت ترین برند های دنیا
    جالب ترین قسمتش اینه که از یه موتور ۲لیتری تقریبا ۲۷۰ اسب بخار گرفتن…فوق العادس

دیدگاه خود را بیان کنید