فرمول یک ایران – عضو سابق تیم مک لارن، جو رامیرز معتقد است که فقدان عشق و شور و سیاست بیش از حد به عملکرد تیم انگلیسی صدمه زده است.

مک لارن از فصل ۲۰۱۲ نتوانسته هیچ پیروزی بدست آورد، و در دو فصل اخیر با پاوریونیت هوندا در مسابقات شرکت می کند. یاست کاپیتو نیز بعد از گذشت چند ماه از پیوستن به مک لارن، این تیم را ترک کرد و با نظر هیئت مدیره، ران دنیس از مدیریت گروه تکنولوژی مک لارن کنار گذاشته شد.

رامیرز که در سال های ۱۹۸۴-۲۰۰۱ به عنوان هماهنگ کننده در مک لارن حضور داشت معتقد است که تیم در حال حاضر، در شرایط بسیار حساسی قرار دارد:

متاسفانه مک لارن در یک وضعیت بسیار حساسی قرار دارد زیرا سیاست های زیادی در آن دخیل است.

یاست کاپیتو مک لارن را ترک کرد و افراد زیادی در تیم به او امید داشتند. برای چند ماه ماند اما سیاست بسیار بزرگی حاکم بود و نتوانست آن را در اختیار گیرد و رفت.

اکرم سامی نیز هنوز بخشی از مدیریت است اما مدت زیادی در هیئت مدیره باقی نخواهد ماند.  چیزهای زیادی است که افراد مک لارن به خاطر آن ناراحت هستند.

من در لندن هستم و با یکی از دوستانم که در مک لارن است قرار ناهار گذاشتم و به من گفت که بسیار ناراحت است، زیرا همه در حال تلاش هستند اما شور و شوقی وجود ندارد.

آن ها شغل دارند و باید زندگی خود را بسازند اما قبل از کار، آن ها اشتیاقی ندارند. بسیاری از مردم مک لارن، افراد ران دنیس هستند.

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

6 دیدگاه

 1. J.B

  1

  5

  این شور و شوق نداشتن ها و بی انگیزگی ها همش فقط و فقط به خاطر عصر موتورهای هیبریدی یه از اول ۲۰۱۴ که رقابت رو به صفر میل داد و هیجان رو از بین برد و یکی دو ساله خود برنی و سایر مدیران از این می ترسن و میگن که فرمول یک داره بی هیجان و غیر رقابتی و نابود میشه و طرفدارانش رو از دست میده

  • Saeed

   3

   1

   درسته ولی ی جورایی تقصیر خود ران دنیس هم بود با پیشنهادی ک برای خرید سهام منصور گوجه??? داد ک خودش قدرت و تاثیر گذاری بیشتری داشته باشه

 2. مرتضی

  0

  0

  مترجم عزیز به جای بعضی از کلمات اگر کلمات دیگه ای رو جایگزینش کنین متن از نظر ادبی زیباتر میشه مثلا(افراد مکلارن به جای مردم مکلارن)
  امیدوارم بهت برنخوره

  • -

   0

   0

   با سلام

   از هر دو کلمه استفاده شده دوست عزیز ….

   افراد زیادی در تیم به او امید داشتند – افراد مک لارن به خاطر آن ناراحت هستند

دیدگاه خود را بیان کنید