فرمول یک ایران: کریستین هورنر, مدیر تیم ردبول, در مصاحبه ای با سایت موتوراسپورت از عملکرد مکس ورشتپن ابراز رضایت کرد و به رقبا هشدار داد که او هنوز در حال کسب تجربه است.

ورشتپن در اولین مسابقه ی خود با تیم ردبول به برد گرندپری اسپانیا دست یافت و در چند مسابقه ی دیگر عملکردی درخشان از خود ارائه داد. از جمله در برزیل که از چهاردهم، به سکوی سومی رسید.

حالا مکس، (طبق گفته ی خود او) آماده است تا با گاو خشمگین ردبول برای کسب اولین قهرمانی اش در فرمول یک بجنگد. هورنر هم با جوان هلندی هم عقیده است.

به نظرم هر ورزشکاری میتواند در جنبه های مختلف رشته ی خود پیشرفت کند. مکس هم همین طور است. او بعد از هر مسابقه باتجربه تر میشود. او در مسابقه ی ابوظبی مثل رانندگان کهنه‌کار رانندگی کرد. در استفاده از لاستیک های سافت و سوپرسافت نهایت دقت را به خرج داد.

مکس ورشتپن

مکس ورشتپن

مطمئنم که این تجربیات، کار او را در سال های آینده راحت تر میکند. همیشه میتوانید پیشرفت کنید و عملکرد خود را در همه ی زمینه ها بهبود ببخشید.

هورنر نتایج مکس، با تیم ردبول را شاهدی بر استعداد ذاتی این راننده ی هلندی دانست و افزود:

او وقتی پشت فرمان ردبول قرار گرفت همه را تحت تاثیر قرار داد. اولین مسابقه‌اش را برد و به چند سکوی به یادماندنی رسید. این فقط مسابقه ی اسپانیا نبود که ما را به تحسین او واداشت. او در مسابقه ی کانادا، در مسابقه ی بارانی انگلیس، اتریش، ژاپن و مکزیک هم بی‌نظیر بود.

مکس در مسابقه ی برزیل و ابوظبی، نام خود را به عنوان آینده ی فرمول یک ثبت کرد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

9 دیدگاه

   • Helix.H44

    9

    9

    مثل این که خداحافظی رزبرگ ضربه عمیقی به روحیه شما دوست عزیز وارد کرده.مسلما ماشین مهمه ولی وقتی ماشین برابر بود استعداده که حرف اول رو میزنه.همیلتون ۲۰۱۴ و۲۰۱۵ با اختلاف زیاد قهرمان و ۲۰۱۶ با اختلاف ۵ امتیاز نایب قهرمان . این موضوع یادت باشه که دیگه اینقدر راجع به همیلتون خیال بافی نکنی

   • مجتبی

    6

    3

    جناب هلیکس سال ۲۰۱۴ همیلتون هفته آخر قهرمانیش قطعی شد اختلاف زیاد هم به علت دو برابر حساب شدن امتیاز مسابقه ی آخر و خراب شدن ماشین روزبرگ در همون مسابقه بود

 1. F1 fan

  9

  5

  امیدوارم فصل بعد اگر ردبول برای قهرمانی بجنگه،هورنر بین دنیل و مکس فرقی نذاره
  جفتشون جسور و جنگنده هستن و رقابت سالم بینشون میتونه خیلی جذاب باشه

 2. M.hosein//nico rosberg\\

  3

  7

  همه اینا به کنار.راننده با تجربه و عالی هوندا ۲۰۱۶ بدترین ماشین داشتن به نظر من.واقعا اذیت شدند.کاش ماشین ردبول ۲ راننده قدیمی با تجربه با شخصیت هوندا داشتند اون زمان رقابت باز دیدنی تر بود.البته من فتل خیلی دوست دارم و قبول دارم.فراری این فصل میتونست ۲ باشه جای ردبول ولی مدیریت خوبی نداشت.شایدم ماشین و مهندس خوبی تنظیم خوب به نسبت ردبول نداشت..

  • ali911

   4

   1

   آقا سه تا مسابقه قهرمانیش تو چنگ وتل بود(استرالیا، اسپانیا و کانادا) هر سه تاش به خاطر استراتژی از چنگش رفت و دوتاشو سوم شد یکی دوم ینی ۲۷ امتیاز. دومی مونزا رو هم یادت نره. رایکونن هم تو سنگاپور یه سکو از دست داد و یه سکو تو مونزا.۹ امتیاز هم اینور که شد ۳۶ امتیاز. تازه اتریش هم حداقل یه ششمی و ۸ امتیاز برای وتل داشت که میشه ۴۴ امتیاز. ینی ۴۴ امتیاز فقط برای استراتژی(البته شاید بعضیاشم یادم رفته باشه). از ۴۴ تا هم ۳۸ تاش برا سبه که امتیازش میشد ۲۵۰ و فقط شیش تا از ریکیاردو کمتر. ریکیاردو فقط یه موناکو و یه اسپانیا بدشانسی داشت که موناکو با مالزی به در. پس فقط ۱۰ امتیاز بدشانسی داشته. خودت اوضاع رو درک کن.

دیدگاه خود را بیان کنید