فرمول یک ایران – در طی این روزها سایت های خبری راننده های زیادی را به تیم فرمول یک مرسدس لینک کردند و فیلیپه ماسا بازنشسته نیز از این قاعده مستثنی نیست.

ماسا نیز در مصاحبه با گلوبو برزیل در این باره گفت:

من از تصمیم بازنشستگی ام بسیار خوشحالم. اما کسی هست که نخواهد برای مرسدس رانندگی کند؟

من فکر نمی کنم که این اتفاق (امضا قرارداد با مرسدس) رخ دهد و من امیدوار هستم که آن ها یک راننده خوب برای ادامه پیدا کنند. اما رانندگی با بهترین ماشین، یک لذت برای هر راننده ای است.

جنسن باتن که در فصل آینده جای خود را در مک لارن به استافل وندورن خواهد داد نیز یکی از گزینه های احتمالی مرسدس است. باتن هنوز آینده ی مشخصی ندارد و طبق قراردادش با مک لارن، برگشتنش به فرمول یک برای ۲۰۱۸ محتمل است.

جنسن باتن و لوئیس همیلتون

جنسن باتن و لوئیس همیلتون

هم تیمی باتن، فرناندو آلونسو یکی از محتمل ترین گزینه هاست با اینکه مدیر اجرایی جدید تیم مک لارن، زاک براون اعلام کرد که راننده ی اسپانیایی به هیچ کجا نخواهد رفت. توتو ولف در آخرین مصاحبه اش درباره ی او گفت:

آلونسو در گذشته داستان هایی را در تیم مک لارن [با همیلتون] داشته است.

اما در حال حاضر ما قصد داریم که از قهرمانی تیمی مان دفاع کنیم و بنابراین من کسی را رد نمی کنم.

آلونسو در مراسم هوندا در ژاپن اشاره مستقیمی به موضوع قرارداد با مرسدس نداشته اما گفت که در تیم مک لارن هوندا خواهد ماند:

این باعث افتخار است که در این تیم حضور دارم.

ما برای پیروزی رقابت خواهیم کرد و من به تمام طرفداران ژاپنی باید بگویم که سال آینده نیز شما را خواهم دید.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

10 دیدگاه

 1. حسن

  2

  2

  اونطور که فرناندو الونسو میگه پس حتما در تیم مکلارن است و سال بعد بازم شاهد مقام های۹تا۱۰مکلارن خواهیم بود چون این تیم میل به پیشرفت نداره تازه یه بار شانسی ۵شدن اونم به خاطر اوت شدن مکس و رایکونن اون موقع گفتن توان ما این یعنی اگه مگس و رایکونن اوت نمیشدن الونسو۷میشدم و توان واقعی مکلارن مشخص میشد ولیکن من گزینه محتمل بوتاس میدونم چون سال گذشته تو ویلیامز خوب کار کرده احتمال داره سال بعد کنار همیلتون باشه

  • ali911

   3

   0

   چرا ۹ و ۱۰؟ هوندا داره پیشرفت می کنه فقط دو ساله تو این کارن پارسال یادت نی؟ رقابت مکلارن با سائوبر و مانور. فکرشم آدمو اذیت می کنه. امسال خیلی بهتر شدن. البته اگه فراری و ردبول سال بعد خودشونو به مرسدس برسونن اون موقع مکلارن باید به چهارمی فک کنه چون رسیدن به صدر حداقل تا ۲۰۱۸ غیر ممکنه. ولی پیشرفت دارن.

   • حسن

    1

    1

    قدرت واقعی مکلارن باتن نشان داده که اکثرا در رتبه های ۱۲بود حتی فکر کنم تو کرندپری مکزیک بود که باتن توسط رادیو به تیمش کفت نمی تونم از راننده مقابل سبقت بگیرم اون راننده هم راننده رنو بود چیزی که مکلارن امسال بالا گشید فرناندو الونسو بود که با فن های رانندگی خود تونست مکلارن بیاره ۶مگر نه ماشین های مکلارن توان رقابت ندارن اصلا

 2. A K

  2

  0

  شک نکنید سال بعد مکلارن حرفهای زیادی برای گفتن داره
  این سال به سال داره پیشرفت میکنه و سال بعد باید پیشرفت واقعی این تیم رو دید
  هوندا داره موتورهای عالی ای تولید میکنه و باید صبر کرد و دید که قدرت مکلارن در چه حدی است
  ………………………..

 3. A K

  1

  0

  ببین کار به کجا کشیده که دارن رانندگان بازنشسته رو میارن که عالی است
  اما باید دید اونا میان یا نه ؟؟
  البته با صحبتهای ماسا اگه مرسدس بهش پیشنهاد بده شاید بیاد
  البته ماسا هم مثل روزبرگ است اخلاقش واقعا و باید دید جلوی همیلتون چیکار میکنه
  ………………..

 4. A K

  1

  0

  اولا الونسو مردی نیست که بیاد اونم زمانی که سال بعد هیچی معلوم نیس
  دوما اونو همیلتون ابشون به یک جوی نمیرود و فک نکنم بیاد
  …………………

 5. ایمان

  0

  0

  در اینکه ماتادور بهترین راننده دهه اخیر فرمول یک هست من شک ندارم.اما احتمال پیوستن به مرسدس رو کم میدونم به دلیل مشکلاتی که قبلا با همیلتون داشت و هم به خاطر قرارداد با مکلارن ودست مزد بالای آونسو.مرسدس هم احتمالا یک راننده آینده دار و جوان مثل بوتاس رو به خدمت میگیره

دیدگاه خود را بیان کنید