فرمول یک ایران – لوییس همیلتون ، راننده بریتانیایی تیم مرسدس، که توانست در تمرین اول  و تمرین دوم، بهترین زمان ها را ثبت کند، اعتقاد دارد که این تازه قسمتی از توانایی هایش در یاس مارینا است.

او که امروز توانست بالاتر از هم تیمی اش، نیکو روزبرگ، در رده اول دو تمرین نخست گرندپری ابوظبی قرار بگیرد، امیدوار است که بتواند در تمرین سوم و دور تعیین خط نیز عملکرد درخشانش را حفظ کند تا هنوز شانس قهرمانی اش از دست رفته نباشد.

لوییس همیلتون - تمرین اول ابوظبی 2016

لوییس همیلتون – تمرین اول ابوظبی ۲۰۱۶

همیلتون سی و یک ساله، می داند که تنها شانسش برای قهرمانی فصل، این است که اول شود. او پس از دو تمرین امروز اظهار کرد:

هدفم گرفتن پول است. ماشین احساس فوق العاده ای به من می دهد. پس همه چیز در گرو دور هایی است که من می زنم. فکر می کنم با این وجود، زمان خوبی برای زدن دور های زیاد دارم. نقشه این است.

به هر حال روزبرگ تنها نیاز دارد که روی سکو برود تا قهرمانی اش را ، فارغ از جایگاه کسب شده توسط همیلتون، تضمین شده ببیند. به همین دلیل همیلتون مایل خواهد بود که رانندگان دیگر تیم ها جلوتر از هم تیمی اش مسابقه را به پایان برسانند.

روزبرگ باید مراحل باقی مانده از آخرین گرند پری سال را با احتیاط بیشتری دنبال کند. مخصوصا وقتی که همیلتون گفت برایش مهم نخواهد بود بقیه رانندگان چه خواهند کرد.

همیلتون در مورد قدرت رقبا در ابوظبی گفت:

ردبول ها نزدیک هستند. اما فراری نیز چند دور خوب بر جای گذاشت. پس سخت است که بگوییم چه کسی رقیب اصلی مان خواهد بود.

دنیل ریکاردو – تمرین اول ابوظبی ۲۰۱۶

به نظر می آید دنیل ریکیاردو از سومی در دور تعیین خط مطمئن است. او امروز به اسکای گفت:

اگر فردا ما همه توانمان را جمع کنیم، به احتمال زیاد در آن جایگاه خواهیم بود. مرسدس جلوتر از ما خواهد بود. ولی فکر نمی کنم فاصله زیادی داشته باشیم. پس شاید بتوانیم روز یک شنبه آن ها را به چالش بکشیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

6 دیدگاه

  • 2L : Love & Lewis

   10

   5

   دوست عزیز،شما کلا تو هر خبری که درباره همیلتون هست میای یه مخالفت الکی بکنی نه؟الان بنده خدا میگه میتونم سریعتر باشم،ربطی به قهرمان نشدن روزبرگ داره؟!؟!میشه عاقلانه تر نظر بدین؟اولا خطاب لوئیس به روزبرگ نبوده دوما مگه عملکرد روزبرگ تحت تاثیر حرفای همیلتونه؟؟؟!!!روزبرگ سوم هم بشه قهرمانه شما چرا اینقدر حرص میخوری؟!

   • ali911

    7

    1

    نه اتفاقا روزبرگ الان تحت تاثیر هر حرفی قرار می گیره. شرایطو درک نمی کنی؟ رزبرگ الان خیلی متزلزله و اگه احساسی شه کارش تمومه.

دیدگاه خود را بیان کنید