فرمول یک ایرانلوئیس همیلتون نیاز دارد تا از پشت نیکو روزبرگ هم تیمی خود در بیاید تا بتواند قهرمان این دوره از رقابت های فرمول یک شود. کیمی رایکونن راننده ی فراری معتقد است که همیلتون باید سعی کند برنده ی مسابقه ی ابوظبی شود و بعد ببیند که شانس چه چیزی به او می دهد. اختلاف دو راننده ی مرسدس ۱۲ امتیاز است و در حالی به آخرین مسابقه ی فصل گام می گذراند که کسب سکو می تواند قهرمانی نیکو را تضمین کند.

کیمی رایکونن درباره ی رقابت این دو راننده می گوید:

واضح است که نمی دانم در روز یکشنبه چه اتفاقی می افتد باید صبر کرد و دید. در سال ۲۰۰۷ خود من چنین شرایطی داشتم می دانستم که چیزی برای از دست دادن ندارم مانند دیگر مسابقه ها در این مسابقه گام نهادم. آخرهفته ی خوبی داشتیم و مسابقه ی خوب به ما کمک زیادی کرد. امتیازات این مسابقه با دیگر مسابقه ها فرقی ندارد باید در هر مسابقه تلاش کنی تا بیشترین امتیاز را بگیری. تنها شانس من وقتی بود که برنده می شدم و بعدش باید می دیدم برای بقیه چه اتفاقی می افتد. کسی چه می داند در یکشنبه هر اتفاقی ممکن است بیافتد هر کس که برنده شود شایستگی آن را خواهد داشت.


۲ دیدگاه

قابل توجه تمام کاربران سایت فرمول یک ایران : از این پس جهت برخورد با کاربران متخلف جرایمی در نظر گرفته شده است که لازم است کاربران در هنگام ارسال دیدگاه خود نهایت دقت را فرمایند ، در بیان دیدگاه ها از توهین به دیگران و رانندگان و ... خودداری کنید ، در صورت مشاهده بدون در نظر گرفتن هر ملاکی IP فرد متخلف مسدود خواهد شد و دیگر نمیتواند وارد سایت شود .
 1. ali911
  3
  0

  لوئیس همیلتون نیاز دارد تا از پشت نیکو روزبرگ هم تیمی خود در بیابد تا بتواند قهرمان این دوره از رقابت های فرمول یک شود.
  ینی چی؟ این تیکه یا خیلی بد ترجمه شده یا من بدحالیم شده.

  پاسخ دادن
  • a k
   1
   2

   میگه ینی باید خودش روی سکو باشه و نیکو روی سکو نیاد
   ………………..
   حالا متوجه شدی گلم

   پاسخ دادن

Leave a Reply

Your email address will not be published.