فرمول یک ایران: فیلیپه ماسا، راننده ی باتجربه ی تیم ویلیامز، مصر است که گرندپری ابوظبی را با نتیجه ای عالی به پایان برساند. مرد برزیلی بعد از دویست و پنجامین استارتش در فرمول یک، خود را بازنشسته میکند.

ناگفته نماند که ماسا در آخرین مسابقه ی خانگی خود که هفته ی گذشته در برزیل برگزار شد، با تشویق بی‌نظیر هواداران یکشنبه ی احساسی را پشت سر گذاشت.

فیلیپه ماسا در پانزده سال فعالیت مستمر در فرمول یک، یازده برد به ثبت رساند. او پیش بینی میکند که مسابقه ی گرندپری ابوظبی را با یک نتیجه ی “عالی” به اتمام خواهد رساند.

صد در صد یک مسابقه ی احساسی دیگر برای من خواهد بود. به عنوان یک راننده مدام تلاش میکنید که به این موضوع فکر نکنید. همیشه سعی میکنید بدون توجه به این مسائل بهترین عملکرد خود را در مسابقه داشته باشید.

پیست یاس مارینا یکی از بهترین پیست های تقویم است. به هواداران هم خوش میگذرد. چه وقتی که مشغول تماشای مسابقه هستند، چه وقتی که از امکانات تفریحی خارج پیست استفاده میکنند. مسابقه ی ابوظبی در دو شرایط مختلف (نور طبیعی و روشنایی مصنوعی) برگزار میشود و این برای رانندگان بسیار لذت‌بخش است.

به مسابقه ی پایانی ام امیدوارم. البته که یک مهمانی بزرگ در راه است اما سعی میکنم یک نتیجه ی عالی را چاشنی این ضیافت کنم!

بهترین نتیجه ی ماسا در ابوظبی به سال ۲۰۱۴ برمیگردد. جایی که دوم شد و هم‌تیمی اش والتری بوتاس به مقام سومی رسید و یک شب به یادماندی را برای تیم ویلیامز رقم زد.

سکوی مسابقه ابوظبی سال 2014

سکوی مسابقه ابوظبی سال ۲۰۱۴

البته تیم ویلیامز برای شکست تیم رقیب (فورس ایندیا) و تصاحب جایگاه چهارمی، به ۲۷ امتیاز نیاز دارد. اختلافی که فقط با نتیجه ی عالی فیپیه ماسا و هم‌تیمی اش جبران خواهد شد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

دیدگاه خود را بیان کنید