فرمول یک ایران – مک لارن تایید کرد که زاک براون رهبری گروه تکنولوژی مک لارن را بر عهده خواهد داشت.

انتصاب براون بخشی از یک برنامه تجدید ساختار است که عملیات تجاری و استراتژیک گروه مک لارن در فرمول یک را بر عهده خواهد داشت.

پس از جلسه هیئت مدیره در وکینگ، ران دنیس مجبور به کناره گیری از سمت و مشارکت خود با تیم فرمول یک مک لارن شد. بعد از ۳۵ سال، دنیس دنیای فرمول یک را ترک خواهد کرد اما این مدیر ۶۹ ساله سهام و مواضع خود را در هیئت مدیره مک لارن حفظ خواهد کرد.

براون به جای جایگزین شدن با دنیس، تمام گزارش های گروه تکنولوژی مک لارن را به طور مستقیم به کمیته اجرایی تحویل خواهد داد.

در اولین گام تحول مدیریت گروه به یک ساختار سازمانی جدید و تقویت شده، جاناتان نیل (مدیر اجرایی) و براون به طور مشترک رهبری این تجارت را بر عهده خواهند داشت.

جاناتان نیل و ران دنیس

جاناتان نیل و ران دنیس

آن طور که به نظر می رسد، سمت براون فقط به طور موثر تنها یک موقعیت مسابقه ای است، که همچنین از قدرت نفوذ خود و مهارت های بازاریابی تجاری خود استفاده خواهد کرد و هیچ وظیفه ی دیگری در مک لارن نخواهد داشت. فرایند شناسایی و استخدام مدیر ارشد اجرایی جدید همچنان ادامه خواهد داشت.

زاک براون

زاک براون

براون ۴۵ ساله از بنیانگذاران “فقط بازاریابی بین المللی” و مدیر غیر اجرایی سایت موتوراسپورت است. براون گفت:

واقعا افتخار می کنم که به گروه تکنولوژی مک لارن پیوستم.

سال های طولانی است که از نزدیک با مک لارن کار کرده ام و نگاه رو به جلو برای تکمیل بسیاری از نقاط قوت موجود در کسب و کار، و ساخت و ساز  آنها در آینده خواهم داشت.

به عنوان مدیر فقط بازاریابی بین المللی با مک لارن روابط و معاملات بزرگی داشته ایم که می توان جانی واکر، GSK، هیلتون، لنوو، چندان و NTT را نام برد.

بهتر از همه در سمت جدید قادر هستم که شور و اشتیاق مطلقم را با تخصص بی نظیرم – به ترتیب موتوراسپورت و بازاریابی – ادغام کنم در حالی که اطمینان می دهم هر دوی آن ها، هم تراز خواهند بود.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

دیدگاه خود را بیان کنید