فرمول یک ایران – پدی لاو، مدیر فنی تیم فرمول یک مرسدس اذعان داشت که در آستانه گرندپری ابوظبی این تیم “بهترین روابط و بهترین روحیه ی تیمی” را دارا است.

جدال نیکو روزبرگ و لوئیس همیلتون برای قهرمانی فصل ۲۰۱۶ فرمول یک به مسابقه آخر در یاس مارینا کشیده شد در حالی که راننده ی آلمانی با ۱۲ امتیاز برتری پا به ابوظبی می گذارد.

این فاصله ی امتیازی وضعیت را برای راننده ی بریتانیایی سخت می کند و لاو نیز در حمایت از همیلتون اذعان داشت که “او یکی از بهترین راننده های تاریخ فرمول یک است”. لاو گفت:

بهترین فصل، فصلی است که رقابت به مسابقه پایانی کشیده شود و حال نیز شاهد آن هستیم.

هر دو راننده شایسته قهرمانی هستند و باید دید چه چیزی در انتظار آن ها است. لوئیس در چند مسابقه اخیر عالی کار کرده است. تمرکز فوق العاده، نظم و انضباط، و رانندگی عالی به لوئیس اعتبار می دهد و همانطور که می بینیم او در هر زمانی پیروز است.

لوئیس یکی از بهترین راننده های تاریخ فرمول یک است پس زمانی که او آماده شکار است، شکست دادن او سخت می شود. اما در ابوظبی خواهیم دید و همه ی این بازی ها برای آن جاست.

اما من باید به هر دو آن ها بگویم، با وجود تنش ها باید بسیار حرفه ای، خوش خلق باشند و هر دوی آن ها در شرایط بسیار خوبی قرار دارند.

ما در حال حاضر قوی ترین و بهترین وحدت تیمی و بهترین روابط  را تاکنون در مرسدس شاهد هستیم. شما نمی توانید آرزویی بهتر از حضور در مسابقه پایانی و قهرمانی داشته باشید.

تیم فرمول یک مرسدس - نیکو روزبرگ ، توتو ولف ، پدی لاو و لوئیس همیلتون

تیم فرمول یک مرسدس – نیکو روزبرگ ، توتو ولف ، پدی لاو و لوئیس همیلتون

من مطمئن هستم که ما می توانیم به هر یک از راننده ها یک شانس برابر برای قهرمانی در ابوظبی بدهیم.

 

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

4 دیدگاه

 1. ali911

  13

  7

  پدی لاو: همیلتون از بهترین راننده های فرمول یک است.
  نه بابا نمی دونستم خوب شد گفتی. چرا اخیرا فاز مقایسه راننده ها و کی بهتره کی بدتره و اینا راه افتاده؟

  • 2L : Love & Lewis

   12

   3

   اومدم تو این خبر جوابتو بدم که گفته بودی پیت روزبرگ ۰٫۵ ثانیه کندتره…۰٫۵ ثانیه؟؟؟!!!
   قبلا کامنتات منطقی تر و فنی تر بود اما اخیرا حرفایی که میزنی،ناامیدم میکنه.حالا خوبه خود روزبرگی ها چیزی نمیگن شما شدی دایه…حرفت بی پایه است به دو دلیل:
   اولا زمان پیت قابل کنترل نیست و برفرض محال هم اگه همیشه پیت روزبرگ ۰٫۲ یا ۰٫۳ ثانیه کندتر باشه بازم دلیل بر خطای عمدی مکانیک ها نیست،یعنی به نظرت مکانیکا زمان سنج میارن بغل دستشون هروقت پیت روزبرگ ۰٫۲ از پیت همیلتون بیشتر شد کارشون تموم میشه؟؟؟!!!
   دوما واسه اینکه دیگه از این حرفای الکی نزنی رفتم زمان پیت های روزبرگ و همیلتون تو امریکا و مکزیک رو نگا کردم.اصلا به قول شما گیریم که مکانیکا توطئه دارن علیه روزبرگ!!!قبول داری که امریکا و مکزیک فرصت خوبی بود واسشون؟؟؟حالا زمانها رو ببین.
   مکزیک:همیلتون ۲٫۱ روزبرگ ۲٫۲
   آمریکا پیت اول:همیلتون ۲٫۳ روزبرگ ۲٫۱
   آمریکا پیت دوم:همیلتون ۲٫۴ روزبرگ ۲٫۷
   حالا میشه نیم ثانیه رو نشونم بدی؟ 🙁

   • ali911

    1

    1

    خوبه مسابقه های قبلی رم یه نیگا بندازی مث سنگاپور(یا مسابقه ای که با وجود پنالتی ۵ ثانیه ای روزبرگ پیتش ۱۲ ثانیه طول کشید و من یادم نمیاد کدوم گرندپری بود.) شما میشه بگی بر چه اساسی خرابی ماشین لوییس مافیا بازیه؟ من میگم لوییس بیشتر فشار میاره(معمولا) بیشتر چوب قابلیت اطمینان کم ماشینو میخوره. هر کی خربزه می خوره پا لرزشم می شینه.

   • ali911

    0

    1

    درمورد دایه مهرباتنر از مادرم اینکه واقعا انتظار داری روزبرگ ادعایی داشته باشه. می دونه اگه بخواد اعتراضی کنه میندازنش بیرون. و تازه خیلی هم از همیلتون خویشتن دار تره.
    احتمالا منظورتم از حرفهای فنی و منطقی مواقعی بود که می گفتم همیلتون جز بهترین راننده هاست و بهتر از روزبرگه و هنوز شانس قهرمانی داره. البته هنوزم میگم.
    ولی خوشم اومد حرفم اونقد خریدار داشته بهش توجه کردی ولی مسابقه های قبلی رو هم یه نیگا بنداز.

دیدگاه خود را بیان کنید