فرمول یک ایران – مالک جدید فرمول یک، لیبرتی مدیا با هدف گسترش گرندپری های تقویم در چند سال آینده، قصد دارد تا مسابقه شبانه لاس وگاس را به آن اضافه کند.

لیبرتی مدیا با توجه به تکمیل تصاحب خود (فرمول یک) در اوایل سال ۲۰۱۷، پیش تر نیز ذکر کرده بود که تحول تقویم مسابقات یکی از اهداف آن ها است. گرگ مافی، مدیر عامل این شرکت گفت:

من منحصرا ایده برگزاری یک مسابقه شبانه فرمول یک در لاس وگاس را می پسندم.

برنی اکلستون نیز قبل تر از این درباره ی افزایش گرندپری های داخل آمریکا واکنش نشان داده بود و اذعان داشت:

به نظرم کار سختی است که تعداد گرندپری های آمریکایی را افزایش داد. مشکل آمریکایی ها این است که می خواهند سودشان را قبل از معامله تضمین شده بدانند.

تیم های فرمول یک نیز نسبت به افزایش مسابقات اعتراض داشته اند اما مافی معتقد است که گرندپری های بیشتر می تواند مفید باشد:

بدیهی است که در بردن ماشین ها به تمام کشورهای جهان، محدودیت هایی وجود دارد اما ما می توانیم انتظار داشته باشیم تا تعداد مسابقات به میزان اندکی رشد داشته باشد.

با افزایش مسابقات، فیا (FIA) می تواند پول بیشتری بدست آورد و تیم ها و حتی ما هم می توانیم پول بیشتری بدست آوریم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

یک دیدگاه

  1. هومن

    2

    0

    به نظرم داره گند میزنه مدیا با این برنامش تمام فکر و ذکر مدیا شده امریکا میخان کم کم بکشوننش سمت امریکا که این به هیچ وجه به نفع اروپا و اسیا نیست.مخصوصا اروپا.همین تگزاس خیلی هم خوبه با این کاراشون مث مسابقات شبانه میخان تبدیلش کنن به یه ورزش بومی امریکایی البته رفته رفته و با گذشت زمان که اصلا این برای اینده فرمول یک خوب نیست برنامه اینا مث سنگاپور و اینا نیست اینا میخان رفته رفته فرمول یک رو از همه نظر صاحب شن من که شخصا از این اتفاقات زیاد خوشحال نیستم

دیدگاه خود را بیان کنید