فرمول یک ایران: پس از انتشار مصاحبه ای از راس براون در مورد وضعیت مایکل شوماخر و روند درمان او، تیم‌دار سابق فرمول یک تصمیم گرفت تا برخی از جملات آن مصاحبه را شفاف‌سازی کند.

همان طور که میدانید، خانواده ی شوماخر تصمیم گرفته اند تا پایان درمان وی، خود را بایکوت خبری کنند تا با تمرکز بیشتری به مراقبت از او بپردازند. براون در مصاحبه اش با یکی از شبکه های انگلیسی گفته بود که علائم خوشحال کننده ای در درمان اسطوره ی آلمانی پدید آمده اما حالا در مصاحبه ای با گاردین اعلام کرد که منظورش آن چیزی نبوده که در رسانه ها پخش شده بود.

ملاقات من با خانواده ی شوماخر مثل سابق است. همه امیدواریم و دعا میکنیم که او به زندگی عادی برگردد.

در یکی از خبرگزاری ها، از قول من گفتند که وضعیت مایکل بهتر شده. اما منظور من این نبود. میدانید که خانواده اش تلاش میکنند تا در سکوت خبری، از او پرستاری کنند. ما این مسئله را میدانیم و باید به تصمیم آن ها احترام بگذاریم.

در کل نمیخواهم از وضعیت درمان او در این مصاحبه چیزی به شما بگویم. اما به بهبودی کامل او در آینده بسیار امیدوارم.

نیکو روزبرگ و مایکل شوماخر

نیکو روزبرگ و مایکل شوماخر

 

راس از چگونگی مطلع شدنش از حادثه ی تلخ مایکل هم گفت:

نزدیک عید سال نو بود و تصمیم گرفته بودم به اسکاتلند بروم. به من زنگ زدند و گفتند که این اتفاق افتاده. برنامه هایم را کنسل کردم و به ملاقاتش رفتم.

برای خانواده اش خیلی سخت بود. همه ی ما شوکه شده بودیم. مایکل در دوران حرفه ای خود تنها یک بار پایش شکسته بود. هیچ وقت فکر نمیکردیم در یک زنگی عادی –وقتی از فرمول یک خداحافظی کرده بود- چنین اتفاقی برایش بیفتد.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

4 دیدگاه

  1. صادق

    9

    2

    بلاخره ما نمیتونیم توی کارای خدا دخالت کنیم ولی خداییش خیلی دوست داشتم مایکل شوماخر بعد از حرفه ی رانندگی، توی بخش گاراژ هم بتونه خودش رو نشون بده ولی حیف….
    امیدوارم که فقط زجر نکشه..

دیدگاه خود را بیان کنید