موتوجی پی ایران – ولنتینو روسی موتورسوار یاماها با یک موتور اسکوتر در پادوک والنسیا با یک خانوم برخورد داشت و همین باعث شد تا این حادثه، اقدامات قانونی آن خانوم را به همراه داشته باشد.

در روز شنبه، روسی، که مسابقه پایانی فصل را در مکان چهارم به پایان رساند، درگیر حادثه ای شد که از آنچه پیش بینی میکرد، مسائل و مشکلات بیشتری را به همراه داشته است.

در ویدیو روسی و یکی از دستیارانش دیده می شوند که سوار بر موتور به یک خانوم اهل پورتو د سانتا ماریا برخورد می کنند و با پرتاب شدن آن طرفدار، روسی با پایش به او ضربه می زند در حالی که آن طرفدار قبل از برخورد، در حال گرفتن سلفی بوده است.

صحنه برخورد ولنتینو روسی با یکی از طرفداران در والنسیا

صحنه برخورد ولنتینو روسی با یکی از طرفداران در والنسیا

روسی در جواب پرسش این حادثه، عذرخواهی کرد در حالی که اذعان داشت حرکت در پادوک برای او خیلی دشوار است و این حد از جمعیت زندگی او را سخت تر می کند:

من از بانو عذرخواهی می کنم اما همانطور که قبلا گفته ام، زندگی کردن در پادوک غیر ممکن است به خصوص در پیستی مانند والنسیا…

در اینجا افراد زیادی کنار من هستند و بسیاری مرا برای عکس تعقیب می کنند در حالی که چند نفر دیگر سعی دارند کلاه من را بدزدند.

در این شرایط شما باید درک کنید که چنین اتفاقاتی اجتناب ناپذیر است.

کابانیا در عین حال گفت که او در ابتدا توجه ای به اقدام قانونی علیه روسی نداشت اما بعد از تماشای ویدیو، نظرش تغییر کرده است:

اگر این اتفاق جهانی نمی شد، عذرخواهی روسی را قبول می کردم، اما بعد از تماشای ویدیو قصد شکایت قانونی گرفتم زیرا این فقط یک ضربه نبود، او حتی با زانویش به من زد و او از قصد این کار را کرد.

و شما نمی توانید این را تحمل کنید.

اگر نوشته‌ای که خواندید مفید بود، آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

۷ دیدگاه

* دوستان و همراهان گرامی فرمول یک ایران ، لطفا از هر گونه توهین به رانندگان و کاربران بپرهیزید در غیر اینصورت آی پی شما مسدود خواهد شد و اجازه دسترسی به سایت را نخواهد داشت
 1. peyman

  10

  0

  ضمن تشکر از مدیریت سایت جهت پوشش خبرهای موتور اسپورت
  اگه امکانش هست لینک پخش زنده تست۲۰۱۷ موتو جی پی در والنسیا که طی امروز و فردا برگزار میشود را قرار دهید

  پاسخ دادن
 2. میلاد

  7

  15

  طرفداران روسی کلاشونو بذارن بالاتر :)) اسطوره اخلاق هستن ایشون همه تو مالزی پارسال دیدیم ، تعجب نکردم ازین حرکتش.

  پاسخ دادن
  • Asghar

   10

   0

   قابل توجه دوستانی که فکر کنم مسابقات موتوجی پی رو فقط از فیلیپ ایلند سال گذشته دارن دنبال می کنن…
   شما بی زحمت برین گذشته موتور سوارهای محبوب خودتون مثل لورنزو با دویزیوسو تو سال ۲۰۰۵ ، با سیموچلی تو سال ۲۰۱۱٫٫٫ مارکز با کورسی و لوتی تو Moto 2… استونر با والنتینو روسی و بقیه موتر سوارها… رو ببینین که چطور بودن
   بعد شما برو برخورد روسی با بقیه رو نگاه کن
   تو مالزی پارسال حق مارکز بیشتر از این بود
   اگه لازم باشه من می تونم مسابقه والنسیا ۲۰۱۳ رو تقدیم شما کنم که ببینید برخورد روسی با طرفداران در منطقه جلو گاراژ به چه صورت و چقدر شلوغه که حتی والنتینو روسی نمیتونه اسکوتر خودشه راه ببره

   پاسخ دادن
 3. peyman

  8

  0

  تشکر فراوان از عوامل سایت خوب f1iran جهت لینک پخش مستقیم تست موتو جی پی۲۰۱۷ والنسیا

  پاسخ دادن
 4. ali911

  0

  0

  ادمین جان برای حذف این کامنت اقدامی صورت نمی دهید؟ الان اینو جلو طرف می گفتی…

  پاسخ دادن

Leave a Reply

ایمیل شما در نظرات نمایش داده نمی شود