فرمول یک ایران: سباستین فتل از سبقت مکس ورشتپن در دور های پایانی مسابقه ی گرندپری برزیل، ابراز نارضایتی کرد. مرد آلمانی مکان و زمان این سبقت را مناسب نداست. این حرکت در پیچ جونکائو اتفاق افتاد. جایی که مکس به فتل فشار آورد و او مجبور شد پیچ را کمی باز تر طی کند.

فتل بلافاصله از طریق رادیو شکایت کرد و گفت که مکس او را به بیرون پیست هل داده اما ناظرین مسابقه پسر هلندی را جریمه نکردند.

فتل بعد از مسابقه به خبرنگاران گفت:

ما چرخ به چرخ هم بودیم و فکر کنم که باله ی جلوی خودروی من کمی جلوتر از مکس بود. او خیلی از من سریعتر بود و میتوانست در پیچ های دیگری از من سبقت بگیرد. فکر میکنم تصمیم درستی نگرفت.

البته با توجه به شرایط آب و هوایی مسابقه، اسپین شدنش در اوایل رقابت و پیت استاپ بدموقع، پنجمی برای مرد آلمانی نتیجه ی بدی به نظر نمیرسد.

سباستین فتل

سباستین فتل

صد در صد اسپین شدنم به نفع تیم نبود. من مدام سر میخوردم و این فقط مشکل من نبود. بازگشت خوبی در اواخر مسابقه داشتیم. سبقت از کارلوس ساینز خیلی سخت بود. واقعا نمیدانم چرا چند دور با او درگیر بودم. سبقتم را گرفتم ولی دیر شده بود.

هر اتفاقی میتوانست برای من بیافتد اما خوشبختانه تصادف نکردم و مسابقه را تمام کردم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

2 دیدگاه

 1. ماکان

  6

  5

  نه دیگه هر جا دیگه مکس بچه پررو و عوضی تمام بوده اما این یکی رو دییگه فتل داره بهونه میگیره، یعنی جائی که میبینه میتونه ثبقت بگیره نگیره و بزاره بعد شاید بتونه و یا نه؟
  حالا میخواد سریع تر باشه یا کند تر، چه ربطی داره آخه؟
  اصلا این حرف که تو میزنی مرد مومن؟!!

دیدگاه خود را بیان کنید