فرمول یک ایران – سرجیو مارکیونه می گوید که دیگر پول بیشتری را در فراری هدر نمی دهد زیرا میزان پول مهم نیست بلکه چگونه خرج کردنش مهم است.

فراری بیشترین بودجه را در بین تیم های فرمول یک دارد اما تا به اینجای فصل حتی موفق به پیروزی مسابقه هم نشده اند. آخرین پیروزی آن ها ۱۴ ماه پیش در سنگاپور بود.

تیم ایتالیایی از سال ۲۰۰۷ تا به حال قهرمان جهان نشده است. مارکیونه اصرار دارد که پاسخ این مشکل پول بیشتر نیست بلکه باید از این بودجه در راه درست استفاده کرد:

باید یک حقیقت را به شما بگویم. هر قدر که لازم بود پولم را اینجا هدر دادم، این کار را در گذشته هم انجام دادیم.

میزان پول مسئله ای در فرمول یک نیست باید از این مبالغ بهتر استفاده کنیم. باید صبر کنیم وقتی ماشینمان در مارس ۲۰۱۷ کارش را آغاز کرد نتیجه خوب باشد یا بد شما می توانید تغییرات را ببینید.

سال های قبل هم مبالغ زیادی را خرج کردم دیگر این کار را نمی کنم.

ماشین ۲۰۱۷ را باید در پیست دید. باید در راه ریکاوری گام برداریم.

واضح است که از نتایج راضی نیستیم. در کوارتر سوم فصل هم تغییراتی داشتیم. تیم را بازسازی کرده ایم اساسا دو هدف داریم؛ یک گذراندن فصلی بهتر از امسال و مهم تر قراردادن پارامترهای مناسب برای ماشین ۲۰۱۷، باید فصل بعد در پیست رقابتی باشیم.

این نوشته را به اشتراک بگذارید:

11 دیدگاه

   • MPH

    1

    2

    عزیزم همیلتون قهرمان شد درست ولی امتیاز تیمی از جمع امتیاز دو راننده تیم بدست میاد الزاما راننده ای که قهرمان بشه تیمش هم قهرمان نمیشه….

دیدگاه خود را بیان کنید