فرمول یک ایرانمارکوس اریکسن و فیلیپه نصر برای سال ۲۰۱۷ در تیم فرمول یک سائوبر ماندنی شدند، به نظر می رسد که هر دوی آنها تیم سائوبر را گزینه ای درست می بینند. این دو در لیست احتمالی تیم های فورس ایندیا و رنو قرار داشتند اما با تکمیل شدن این تیم ها و بستن قرارداد با دیگر راننده ها، آنها به ماندن در سائوبر اکتفا کردند، و به پیشرفت تیم سائوبر در سال آینده خیلی امیدوار هستند.

اریکسون بیان کرد:

گزینه های زیادی برای من باقی نمانده است، در حال حاضر هنوز این قرارداد قطعی نشده است اما احتمال آن زیاد است. نمی توانم با اطمینان این را تایید کنم اما قطعا گزینه های زیادی وجود ندارد.

دوست دارم این را بیان کنم همانطور که قبلا گفتم سائوبر در حال حرکت در مسیر درستی می باشد، نه برای امسال بلکه برای سال آینده نیز راه درستی را می پیماید.

مطمئنا این گزینه ی خیلی عالی برای من است، اما هنوز نمی دانم وضعیت چگونه است اما بزودی خواهم فهمید، قبل از اینکه به طور کامل قرارداد انجام شود نمی توان آن را تایید کرد.

مارکوس اریکسن

مارکوس اریکسن

همچنین نصر افزود:

تیم سائوبر همیشه گزینه ی مناسبی برای من بوده و می باشد، فکر می کنم با تغییرات مدیریتی صورت گرفته در تیم، قطعا تیم دوباره بازسازی شده است و در مسیر درستی قرار گرفته است. شاهد تغییرات مثبتی در تیم هستم و هم اکنون بر روی فصل آینده تمرکز شده است و قطعا سال آینده با امسال متفاوت خواهد بود.

فلیپه نصر

فیلیپه نصر راننده ی تیم سائوبر

از او درباره ی امضای قرارداد سوال شد و او پاسخ داد:

من به طور کامل از قرارداد آگاه نیستم و قطعا در این تیم جای خالی وجود دارد و نمی خواهم که آن را از دست بدهم.

اریکسون بیان کرد که با وجود این که اسپانسرش، صاحب جدید سائوبر محسوب می شود اما رفتن او به تیمی دیگر خیلی محتمل بود. و افزود:

آنچه که برای من در حال رخ دادن است قطعا به عنوان راننده برای من موفقیت آمیز خواهد بود. پروژه یا سرمایه گذاری بر روی من تقریبا وقتی من ۱۵ ساله بودم، شروع شد و این برای من خیلی مهم است که مدیر برنامه های من بهترین انتخاب را برای من به عنوان راننده در نظر بگیرد.

 

 

اگر نوشته‌ای که خواندید مفید بود، آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

۲ دیدگاه

* دوستان و همراهان گرامی فرمول یک ایران ، لطفا از هر گونه توهین به رانندگان و کاربران بپرهیزید در غیر اینصورت آی پی شما مسدود خواهد شد و اجازه دسترسی به سایت را نخواهد داشت
 1. Helix.H44

  6

  0

  فقط امیدوارم سال اینده فاصله تیم ها اینقدر زیاد نباشه که راننده هایه اخر ۲ دور lab بشن

  پاسخ دادن
 2. ali911

  2

  0

  سائوبر باز وضعیتش اونقدر بد نی که به نظر می آد. با موتور ۲۰۱۵ فراری کاری از دستشون بر نمی آد. مانور خیلی باهاله با موتور مرسدس.

  پاسخ دادن

Leave a Reply

ایمیل شما در نظرات نمایش داده نمی شود