فرمول یک ایرانوالتری بوتاس بیان کرد که از لنس استرول هم تیمی جوانش در ویلیامز انتظار دارد که هر چه سریع تر یادبگیرد. لنس استرول برای فصل ۲۰۱۷ در تیم ویلیامز حضور خواهد داشت و با وجود سن ۱۸ ساله ی او و پدر میلیاردرش، شایعتی در مورد صلاحیت حضور او در فرمول ۱ مطرح شده است.

بوتاس وارد ۵امین فصل خود در بالاترین سطح موتور اسپورت در تیم ویلیامز می شود، اما این اولین بار است که او با یک تازه کار هم تیمی می شود. قبلا او تجربه ی هم تیمی بودن با پاستور مالدونادو و فیلیپه ماسا را داشته است.

استرول که به تازگی وارد سن ۱۸ سالگی شده است، دارنده ی عنوان قهرمانی فرمول ۳ اروپا می باشد و بوتاس از هم تیمی جدیدش انتظار دارد که به سرعت همه چیزهای لازم را یاد بگیرد.

بوتاس گفت:

او راننده ی جوان با استعدادی است و قصد دارد به سرعت همه چیز را یاد بگیرد، من امیدوارم که با او بتوانیم تیم را به جلو هدایت کنیم.

من هنوز با لنس کار نکردم، اما با او چند بار ملاقات داشتم و صحبت خوبی با هم کردیم، به نظر می رسد که او آدم باحالی است.

مطمئنا او راننده ی خیلی خوبی است، قطعا با لنس مشکلی نخواهیم داشت و ما جفت خوبی برای تیم خواهیم بود.

او همچنین به هم تیمی فعلی خود فیلیپه ماسا که در آخر این فصل در ابوظبی بعد از ۱۴ سال بودن در فرمول ۱، بازنشسته می شود، ادای احترام کرد.

او بیان کرد:

من برای فیلیپه احترام خاصی قائلم، و امیدوارم این دو مسابقه پایانی به خوبی تمام شود.

 

اگر نوشته‌ای که خواندید مفید بود، آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

One Response

* دوستان و همراهان گرامی فرمول یک ایران ، لطفا از هر گونه توهین به رانندگان و کاربران بپرهیزید در غیر اینصورت آی پی شما مسدود خواهد شد و اجازه دسترسی به سایت را نخواهد داشت
  1. ali911

    10

    2

    والا همتیمی بودن با استاد مالدونادو چیزی از همتیمی بودن با یه تازه کار کم نداره(شاید حتی سختتر هم باشه.).

    پاسخ دادن

Leave a Reply

ایمیل شما در نظرات نمایش داده نمی شود